Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 11 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Naujienos
Gerumo akcija
Penktadienis, 13 Gruodis 2019 00:00

Kalėdos – gerumo laikas, kai norisi ne tik kažką gauti, bet ir padovanoti.

Mokykloje nuo gruodžio 3 d. iki 9 d. vyko gerumo akcija „Padovanok dovanėlę“, kurią organizavo savanorių klubo vadovė R. Kriaučiūnienė su klubo nariais. Šios akcijos metu, visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama pasidalinti savo gerumu, šiluma ir meile. Tą galėjo padaryti atnešdami žaislą, knygą ar kitą dovanėlę. Visos dovanėlės gruodžio 12 d. buvo pristatytos į Liudvinavo seniūniją, kur bus išdalintos sunkiai gyvenančių šeimų vaikams.

Tegul geri darbai įprasmina gražios metų šventės laukimą.

Nuotraukos

 
Kaip mes kepėm dzūkų bandas
Antradienis, 10 Gruodis 2019 00:00

Gruodžio 10-osios ankstyvą antradienio popietę 5-9 klasių mokiniai skubėjo ne namo, o į autobusą. Vykome į Pivašiūnus. Čia vaikai gilino žinias apie dzūkų tradicinę virtuvę. Jie klausėsi gaspadinės pasakojimo, ruošė bandas kepimui. Kol šios kepė, mokinukai mėgavosi gitaros garsais, dainavo dainas. Netrukus šeimininkė pranešė, kad bandos iškepė. Virtuvėje darbas virte virė. Vaikai pjaustė šį bulvių patiekalą ir merkė į padažą. O tada visi draugiškai ragavom šį skanų dzūkų patiekalą “daryciniu” pagardindami. Prisivalgę bandų tylūs ir ramūs keliavome namo.

Edukacijos nuotraukos

 
Advento popietė
Ketvirtadienis, 05 Gruodis 2019 00:00

Gruodžio 5-ą dieną mokykloje po pamokų vyko Advento popietė, kurią organizavo tikybos mokytoja J. Tumosienė.

Iš pradžių visus su prasidėjusiu Adventu ir artėjančiomis Kalėdomis pasveikino pavaduotoja B. Bagdonienė. Po to mokytoja J. Tumosienė multimedijos pagalba visus išsamiai supažindino su Advento istorija, papročiais, tradicijomis, pasakojo, kokius anksčiau darbus Advento metu žmonės galėjo dirbti ir kt. Pabaigoje visi sprendė kryžiažodį, kurio klausimai buvo mįslės. Jas įminusieji gavo po prizą – kalėdinį žaisliuką, prie kurio buvo ir lapelis su raide. Baigus spręsti kryžiažodį teisingai atsakiusieji iš šių raidžių sudėjo galutinį atsakymą, kuris buvo „Ramaus laukimo“.

Taigi visiems ramaus Kalėdų laukimo.

 
Ekskursija į Kauną
Penktadienis, 29 Lapkritis 2019 10:03

Lapkričio 28-ą dieną 5-9 klasių mokiniai lankėsi Kaune. Kelionės metu IX forte dalyvavo edukacinėje programoje „Jaunieji žvalgai“, apžiūrėjo ekspozicijas Vytauto Didžiojo Karo, Tado Ivanausko zoologijos, Aviacijos muziejuose. Ekskursijos metu buvo nepamirštos ir literatūrinės vietos: aplankyta rašytojo Mačiulio kapas Kaune ir rašytojo Just. Marcinkevičiaus gimtinė Prienų rajone. Taip pat buvo apžiūrėta ir kalėdiniam įžiebimui besiruošianti pagrindinė Kauno eglė Rotušės aikštėje.

Ekskursijos nuotraukos

alt

 
Zuikių muziejuje
Penktadienis, 29 Lapkritis 2019 07:30

Lapkričio 28 dieną mūsų mokyklos pradinukai vyko į edukacinę pamoką Sasnavos Zuikių muziejuje. Edukacijos metu vaikai gaminosi zuikio karūnas- ausis, kepė sausainius ir ruošė arbatos ryšulėlius. Aplankė Zuikių muziejų ir klausė pasakojimų apie jo įkūrimą, eksponatus. Buvo įdomu, linksma ir smagu. Nuotraukos

 
Edukacinė veikla Teatro užkulisiai
Penktadienis, 29 Lapkritis 2019 00:00

Naudodamiesi Kultūros paso galimybėmis, pakvietėme Klaipėdos jaunimo teatro aktores Ievą Pakštytę ir Justiną Burokaitę apsilankyti mūsų mokykloje. Aktorės organizavo mokiniams edukacines veiklas „Teatro užkulisiai“. Jos vyko trimis srautais: 1-4 klasių, 5-7 klasių ir 8-9 klasių mokiniams. Mokiniams buvo įdomu, smagu. Jie noriai dalyvavo visose veiklose.

 
Tolerancijos diena
Penktadienis, 15 Lapkritis 2019 00:00

2019 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos švyturys

Šių metų lapkričio mėnesio 15 dieną tolerancijos dieną minėjo ir mūsų mokykla. Visi mokiniai su savo auklėtojomis gamino šių metų tolerancijos simbolį – švyturį, kalbėjosi apie tolerantiškumą, iškabino švyturius ant mokyklos medelių, taip pasidalindami jų skleidžiama šviesa su visa kaimo bendruomene. Mokyklos savanorių klubo nariai aplankė Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo globos namus ir įteikė kelis mokinių pagamintus švyturius jų gyventojams.

alt

 
Derliaus šventė
Antradienis, 01 Spalis 2019 00:00

Spalio 1 d.mokykloje vyko turtinga ir išradinga „Derliaus šventė“ . Ją organizavo biologijos mokytoja Lina Kasperavičienė. Kuriant darbelius iš rudens gėrybių, mokinių fantazijai ir išmonei nebuvo nei galo, nei krašto. Akis paganyti tikrai buvo kur. Smagiausia, kad viskas buvo pagaminta iš pačių mokinių daržo ar sodo gėrybių. Kai kurie darbeliai iš karto traukė dėmesį ir žavėjo savo originalumu, kūrybiškumu, išradingumu ir meniškumu. Šventės metu skambėjo eilės ir dainos apie rudenėlį, vyko klasių atstovų varžybėlės, buvo menamos mįslės, aštuntokai ,,Ropę rovė“. Po šventės, pasidžiaugę ir pasigėrėję „Derliaus šventės“ darbelių parodos eksponatais, mokiniai nuskubėjo į klases vaišintis rudenėlio gėrybėmis.

 
Europos kalbų diena
Ketvirtadienis, 26 Rugsėjis 2019 00:00

Rugsėjo 26-oji Europos kalbų diena. Ji buvo paminėta ir mūsų mokykloje. Ketvirtadienį po pirmos pamokos visi 5-9 klasių mokiniai rinkosi į mokyklos foje. Renginį pradėjo 8 klasės mokinė Brigita Burbulytė. Mokinė supažindino su minimos datos prasme. Ketvirtokė Karina Juočytė anglų kalba perskaitė eilėraštį apie kalbas. Penktokai ir ketvirtos klasės mokinė Gabija Prakapaitė padeklamavo A. Matučio eilėraštį “Pelėdžiukai”. Anglų kalbos mokytoja padėkojo visiems susirinkusiems ir palinkėjo mokytis kalbų, nes jos atveria duris į pasaulį.

 
Judumo savaitė
Pirmadienis, 16 Rugsėjis 2019 00:00

Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 d. 2019 m. Europos judumo savaitės tema – „Žingsniuokime kartu!“.

Šių metų Europos judumo savaitės tikslas yra atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važiavimą dviračiu bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai. Vaikščiojimas ir važiavimas dviračiu, padeda išlaikyti sveiką širdį ir kūną.

Marijampolės sav. Padovinio pagrindinės mokyklos mokiniai 2019-09-16 dalyvavo žygyje „AŠ GALIU“. Lydimi mokytojų vaikai žygiavo 6 km iš Padovinio mokyklos į Varnupių piliakalnį.

Sėkmingai įveikę 6 km pasiekėme Varnupių piliakalnį, kopėme į jį. Piliakalnio viršūnėje dar laukė staigmena „Lobio ieškojimas“. Vaikai buvo suskirstyti į grupeles ir leidosi ieškoti lobio. Vėliau lobio ieškotojai buvo apdovanoti už įveiktą kelią ir rastą lobį.

Žygis buvo iš tiesų nelengvas. Pūtė stiprus vėjas, vietomis sulaukėme ir lietaus. Tačiau mūsų vaikai yra patys ištvermingiausi. Jiems nebuvo baisios jokios kliūtys.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011