Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 15 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Naujienos
Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais
Pirmadienis, 17 Vasaris 2020 06:28

2020 m. vasario 8 d. Padovinio pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo pėsčiųjų žygyje Kazlų Rūdoje ,,Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais", skirtame Lietuvos laisvės kovų sąjūdžio Tauro apygardos vadui Jonui Petrui Aleščikui - Rymantui (1948-04-04 - 1948-08-10) atminti. Žygyje dalyvavo apie 1000 žygeivių. Visi Padovinio pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai sėkmingai įveikė 20 km trasą.

alt

Žygio nuotraukos

 
Jaunųjų šaulių veikla mokykloje
Pirmadienis, 03 Vasaris 2020 15:20

Mokykloje aktyviai vyksta Jaunųjų šaulių užsiėmimai:

2019 m. spalio 16 d. Padovinio pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai turėjo įveikti kliūčių ruožą, kuriame įrodė savo ištvermę, jėgą ir loginį mąstymą. Taip pat įrodė, kad visi iki vieno moka dirbti komandoje.

Lapkričio 6 d. Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Padovinio pagrindinės mokyklos Marijampolės sav. jaunieji šauliai (vadovas Aurimas Dzemyda) organizavo susitikimą su Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 108 kuopos vadu vyr. ltn. Roku Čepononiu. Mokyklos jauniesiems šauliams, mokiniams, mokytojams karininkas pristatė gen. Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, stojimo, studijų sąlygas, karjeros galimybes. Taip pat vyr. ltn. R. Čepononis kalbėjo ir apie karių savanorių tarnybos KASP galimybes, perspektyvas.

Lapkričio 20 d. mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo kariškame žygyje, kurio metu nuėjo daugiau, kaip 20 km. Žygio metu jaunieji šauliai mokėsi maskuotės, sužeistojo transportavimo bei maisto gaminimo miško sąlygomis, subtilybių.

Gruodžio 11 d. Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Padovinio pagrindinės mokyklos (Marijampolės sav.) jaunieji šauliai (vadovas Aurimas Dzemyda) organizavo susitikimą su Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 1-osios komandos ugniagesiais. Inspektorė I. Barauskienė papasakojo kaip saugiai elgtis ant užšalusių vandens telkinių, naudotis pirotechninėmis priemonėmis, tinkamai ir saugiai pasiruošti didžiosioms metų šventėms, taip pat jaunieji šauliai turėjo progą susipažinti su ugniagesio gelbėtojo profesija, ugniagesių naudojama technika.

2020 m. sausio 15 d. ir 22 d. dienomis jaunieji šauliai mokėsi medicinos subtilybių. Užsiėmimų metu šauliai išbandė įvairius žaizdų tvarstymo būdus. Taip pat sužinojo, kuo skiriasi civilinė medicina nuo karinės medicinos. J. šauliams į pagalbą buvo atvykęs 407 kuopos šauliai Linas Pečkys ir Dainius Ragauskas.

alt

 
Higienos pamokėlė
Trečiadienis, 22 Sausis 2020 00:00

Sausio 15 d. PUG grupės vaikams buvo priminti asmens higienos pagrindai. Vaikai pamokėlės metu stebėjo, kaip reikėtų tinkamai praustis rankutes ir veiduką bei patys praktiškai parodė, kaip jie moka tai daryti. Pamokėlės metu, vaikai vandenyje kartu su ančiuku darė rankų mankštelę ir viso kūno mankštelę. Po mankštelės vaikams buvo duoti lapai, kur jie turėjo nuspalvinti paveiksliukus, kada reikia plauti rankytes. Norint, kad vaikai geriau pasisavintų informaciją - vaikams buvo rodomas animacinis filmukas ,,Dantų šepetukų karalienė‘‘. Pamokėlės pabaigoje vaikučiai pasakojo kada jie valosi dantukus ir kada plaunasi rankytes.

Nuotraukos čia

 
Lėlių gamyba
Penktadienis, 27 Gruodis 2019 00:00

Lėlių teatras turi tūkstantmetes tradicijas ir kilęs iš magijos ir religijos ritualų. Teatrinė lėlė turi tam tikrų sakralumo momentų, kai lėlininkas savo meistriškumu sudvasina ir atgaivina lėlę. Edukatorės Ritos Bernotienės vedamos kultūros paso paslaugos “Lėlių teatro dirbtuvės” tikslas – plėsti vaikų kultūrinį akiratį, lavinti kūrybinius gebėjimus, skaitinti saviraišką. Pirmojoje edukacijos dalyje supažindinta su lėlių teatro istorija pasaulyje ir Lietuvoje, skirtingomis lėlių rūšimis ir jų valdymo technikomis, lėlininko profesija. Antrojoje edukacijos dalyje kiekvienas mokinys turėjo galimybę susikurti savo teatrinę lazdelinę lėlę iš veltinio. Pasidarius lėlę buvo demonstruojami, kokie yra pagrindiniai teatrinės lėlės valdymo principai, koks yra jos santykis su žiūrovu, mokiniai patys išbandė sudėtingesnes technikas. Edukacijos metu mokiniai noriai atliko užduotis, atsipalaidavo ir patyrė daug teigiamų emocijų, o pagamintas lėles pasiliko sau atminimui. Ugdymo procesas tapo įdomesnis ir įvairesnis, išbandytas kitoks būdas mokytis, išeinant iš klasės, suolo, vadovėlių rėmų.

 
Laukimas
Trečiadienis, 18 Gruodis 2019 12:47

,,Mokėkime laukti ir augti“ – taip sakė kardinolas Vincentas Sladkevičius.

Artėjant gražiausioms metų šventėms tas laukimas įgyja ypatingą prasmę. Širdis užpildo gerumas, supratimas, atjauta . Tai laikas kai reikia ir atsiprašyti, ir atleisti.

Belaukiant švenčių puošiasi miestai, kaimai. Tviskančiomis ugnelėmis suspindi kone kiekvieni namai.

O mes pasipuošėme savo mokyklą. Kad lauktume... Kad augtume... Kad būtume pilni gerumo, savitarpio supratimo, meilės artimam...

alt

Daugiau nuotraukų galima rasti čia

 
Gerumo akcija
Penktadienis, 13 Gruodis 2019 00:00

Kalėdos – gerumo laikas, kai norisi ne tik kažką gauti, bet ir padovanoti.

Mokykloje nuo gruodžio 3 d. iki 9 d. vyko gerumo akcija „Padovanok dovanėlę“, kurią organizavo savanorių klubo vadovė R. Kriaučiūnienė su klubo nariais. Šios akcijos metu, visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama pasidalinti savo gerumu, šiluma ir meile. Tą galėjo padaryti atnešdami žaislą, knygą ar kitą dovanėlę. Visos dovanėlės gruodžio 12 d. buvo pristatytos į Liudvinavo seniūniją, kur bus išdalintos sunkiai gyvenančių šeimų vaikams.

Tegul geri darbai įprasmina gražios metų šventės laukimą.

Nuotraukos

 
Kaip mes kepėm dzūkų bandas
Antradienis, 10 Gruodis 2019 00:00

Gruodžio 10-osios ankstyvą antradienio popietę 5-9 klasių mokiniai skubėjo ne namo, o į autobusą. Vykome į Pivašiūnus. Čia vaikai gilino žinias apie dzūkų tradicinę virtuvę. Jie klausėsi gaspadinės pasakojimo, ruošė bandas kepimui. Kol šios kepė, mokinukai mėgavosi gitaros garsais, dainavo dainas. Netrukus šeimininkė pranešė, kad bandos iškepė. Virtuvėje darbas virte virė. Vaikai pjaustė šį bulvių patiekalą ir merkė į padažą. O tada visi draugiškai ragavom šį skanų dzūkų patiekalą “daryciniu” pagardindami. Prisivalgę bandų tylūs ir ramūs keliavome namo.

Edukacijos nuotraukos

 
Advento popietė
Ketvirtadienis, 05 Gruodis 2019 00:00

Gruodžio 5-ą dieną mokykloje po pamokų vyko Advento popietė, kurią organizavo tikybos mokytoja J. Tumosienė.

Iš pradžių visus su prasidėjusiu Adventu ir artėjančiomis Kalėdomis pasveikino pavaduotoja B. Bagdonienė. Po to mokytoja J. Tumosienė multimedijos pagalba visus išsamiai supažindino su Advento istorija, papročiais, tradicijomis, pasakojo, kokius anksčiau darbus Advento metu žmonės galėjo dirbti ir kt. Pabaigoje visi sprendė kryžiažodį, kurio klausimai buvo mįslės. Jas įminusieji gavo po prizą – kalėdinį žaisliuką, prie kurio buvo ir lapelis su raide. Baigus spręsti kryžiažodį teisingai atsakiusieji iš šių raidžių sudėjo galutinį atsakymą, kuris buvo „Ramaus laukimo“.

Taigi visiems ramaus Kalėdų laukimo.

 
Ekskursija į Kauną
Penktadienis, 29 Lapkritis 2019 10:03

Lapkričio 28-ą dieną 5-9 klasių mokiniai lankėsi Kaune. Kelionės metu IX forte dalyvavo edukacinėje programoje „Jaunieji žvalgai“, apžiūrėjo ekspozicijas Vytauto Didžiojo Karo, Tado Ivanausko zoologijos, Aviacijos muziejuose. Ekskursijos metu buvo nepamirštos ir literatūrinės vietos: aplankyta rašytojo Mačiulio kapas Kaune ir rašytojo Just. Marcinkevičiaus gimtinė Prienų rajone. Taip pat buvo apžiūrėta ir kalėdiniam įžiebimui besiruošianti pagrindinė Kauno eglė Rotušės aikštėje.

Ekskursijos nuotraukos

alt

 
Zuikių muziejuje
Penktadienis, 29 Lapkritis 2019 07:30

Lapkričio 28 dieną mūsų mokyklos pradinukai vyko į edukacinę pamoką Sasnavos Zuikių muziejuje. Edukacijos metu vaikai gaminosi zuikio karūnas- ausis, kepė sausainius ir ruošė arbatos ryšulėlius. Aplankė Zuikių muziejų ir klausė pasakojimų apie jo įkūrimą, eksponatus. Buvo įdomu, linksma ir smagu. Nuotraukos

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011