Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 13 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Naujienos
Geltonoji kobra
Sekmadienis, 28 Rugsėjis 2014 11:31

Visą rugsėjį mokyklos bendruomenės nariai ir svečiai apsilankę mokyklos tinklapyje galėjo dalyvauti naujojo mokyklinio autobusiuko vardo rinkimuose. Solidžia persvara nugalėtoju tapo vardas Geltonoji kobra. Linkime mūsų keturratei kobrai geležinės ištvermės, kantrybės ir kibaus asfalto... :)

 
Europos kalbų diena

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms. Mūsų mokykloje taip pat vyko renginys skirtas šiai progai.

All fotos can be seen here :)

 

Europos kalbu diena

 

 

 
Rugsėjo 1 - oji!
Pirmadienis, 01 Rugsėjis 2014 09:54

Rugsėjis dovanoja gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kas kart vis kitokią... Su Rugsėjo 1 - ąją. Sėkmės visiems!

Visos renginio foto.

 

Tituline 2014.09.01

 
Išvyka į Šiaurės Lietuvą
Pirmadienis, 23 Birželis 2014 12:53

Birželio 5 d 5-10 klasių moksleiviai buvo išvykę ekskursijon į Šiaurės Lietuvą.

Iš pradžių lankėsi Biržų krašte. Kadangi šis kraštas garsėja karstinėmis smegduobėmis, todėl pirmiausia jos buvo lankomos. Tarp gausybės čia esančių išsiskiria ir labiausiai atvykusius traukia Karvės Ola – giliausia Lietuvos smegduobė (jos gylis virš 12 m) Karajimiškio km. Nusileidę į ją moksleiviai galėjo pajusti temperatūrų skirtumą viršuje ir duobės dugne, kuris sudaro net 6 laipsnius.

Skaityti daugiau...
 
Paskutinio skambučio šventė
Šeštadienis, 14 Birželis 2014 09:42

Išeini... Dar sustok minutėlei

Ant mokyklos baltuojančių laiptų.

Nebeteks Tau daugiau jais bevaikščiot.

Pajutai? Kažko širdį sugėlė...

            2014 metų gegužės 30-osios dienos rytas mūsų mokyklos dešimtokams buvo neeilinis. Jie rinkosi į paskutinę pamoką, kurią vedė klasės auklėtoja Jūratė Rugienienė. Laikas klasėje mokiniams neprailgo.

Skaityti daugiau...
 
Amatų diena mokykloje
Šeštadienis, 07 Birželis 2014 05:26

Birželio 2d. vietoj įprastų pamokų vyko netradicinė veikla, pavadinta „ Amatų diena“, kurią organizavo mokytoja Jūratė Rugienienė, o jai talkino visų klasių auklėtojai bei kiti mokytojai. Mokiniai turėjo galimybę pasirinkti veiklas ir jose dalyvauti.

Skaityti daugiau...
 
Tau, mamyte
Trečiadienis, 07 Gegužė 2014 05:34

Gegužės 2d. įvyko renginys skirtas motinos dienai paminėti „Tau, mamyte“. Šiame renginyje dalyvavo visų klasių mokiniai. Moksleiviai daug ruošėsi: repetavo daineles, šokius, eilėraščius, gamino kvietimus bei dovanėles mamytėms. Visi nekantriai laukėme šio penktadienio, norėjome nustebinti, pradžiuginti, pasveikinti savo mamytes.

Skaityti daugiau...
 
Istorijos žinių konkursas apie Lietuvą
Trečiadienis, 19 Kovas 2014 07:30

Pirmąjį kovo penktadienį mokykloje vyko istorijos žinių apie Lietuvą konkursas simboliniu šūkiu - "Privalai žinoti". Antrus metus iš eilės rengiamas konkursas pretenduoja tapti tradiciniu. Šis laikas pasirenkamas neatsitiktinai, tarpe dviejų svarbiausių šiuolaikinės Lietuvos istorijos datų: Vasario 16- osios - Valstybės atkūrimo dienos bei Kovo 11 - osios - Nepriklausomybės atkūrimo dienos.

Skaityti daugiau...
 
Vasario 16 - oji
Sekmadienis, 16 Vasaris 2014 09:44

Vasario 16-ąją Lietuva švenčia vieną svarbiausių valstybės švenčių - Lietuvos valstybės atkūrimo šventę.

Anuomet, 1918-ųjų žiemą, mūsų didžiavyriai ryžosi paskelbti abejojančiam ir ne itin palankiai nusiteikusiam pasauliui apie Lietuvos pavasarį, apie nepriklausomą valstybę. Tai buvo žygdarbis, išgelbėjęs mus iš istorijos nebūties ir ryškiai nušvietęs kelią nuo paribio modernios Europos valstybės link.

Kartų kartas lydėjo Vasario 16-osios šviesa ir tiesa, esminių tautos vertybių pažinimas. Pilietiškumo bei atsakomybės įvardijimas telkė žmones ne tik kurti Lietuvos valstybę, bet visomis išgalėmis ją stiprinti ir garsinti. Buvo pakloti tvirti lietuvybės pamatai - laisvės dvasia, pasipriešinimas okupacijoms ir atėjūnams oriai vedė mus į Kovo 11-ąją, kai atvertėme dar vieną reikšmingą naujausiųjų laikų Lietuvos istorijos puslapį.

Kartu kurkime klestinčią, skvarbių globalizacijos iššūkių nebijančią valstybę, kurios piliečius jungia nemari gerovės Lietuvos idėja, lydi pasididžiavimas savo šalimi. Tegul smagi valstybingumo šventė neužsibūna vien didžiųjų miestų aikštėse ir scenose, o nuvilnija po miestelius ir kaimus, suburia namiškius ir kviečia svečius.

Kiekvienas širdyje nešiojamės Tėvynę, ir tokių mūsų neišpasakytai daug. Su visuotine švente, su Vasario 16-ąja!

trispalvė

 
Sausio 13 dienos minėjimas
Sekmadienis, 19 Sausis 2014 16:35

Sausio 13 - osios rytą mokiniai rinkosi ne klasėse, kaip įprasta, o mokyklos foje. Čia vyko 1991m. sausio 13d. aukų paminėjimas. 8 val. užgesinus šviesas languose sužibo žvakelės. Sudalyvavome visuotinėje akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija". Pasigirdo pagal Maironio žodžius sukurta, mokyklos vaikinų atliekama daina "Oi neverk, motušėle". Tuo metu dešimtokės mergaitės uždegė žvakes prie ekspozicijos, skirtos paminėti laisvės gynėjų dienai. Dešimtokės priminė, kokiu tikslu susirinkome, kokia yra sausio 13d. reikšmė. Taip pat skambėjo ir patriotinės eilės. Renginio pabaigoje visi susirinkusieji susikibo rankomis. Šis gestas parodo, kad tik kartu siekdami laisvės žmonės gali pasiekti savo tikslą.

 

2014 Sausis 13

 

 

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 Sekantis > Pabaiga >>

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011