Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 9 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Naujienos
Užsigavėjom
Ketvirtadienis, 28 Kovas 2019 11:50

Užgavėnių dieną jau nuo pat ryto mokykloje tvyrojo šventinė nuotaika. Pirmame aukšte pertraukų metu pasirodydavo tai kokia raganėlė, tai koridoriumi prabėgdavo vienas kitas velniukas. O po penkių pamokų mokyklos bendruomenė skubėjo į sporto salę, kur visus pasitiko šventės gaspadinė - lietuvių kalbos mokytoja.

Skaityti daugiau...
 
Gyvasis tautos žiedas
Ketvirtadienis, 28 Kovas 2019 11:42

Minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo-1990 metų kovo 11-osios metines Lietuvos mokyklos buvo pakviestos sudalyvauti pilietinėje iniciatyvoje "Gyvasis tautos žiedas". Be kitų, vienas šios iniciatyvos tikslas - masiškai, patraukliai ir žaismingai paminėti vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų. Tą pasistenė padaryti ir mūsų mokyklos pradinukai.

Gyvasis tautos ziedas 2019.03.11

 
Baudų metimo konkursas
Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019 10:05

Mokyklos mokinių taryba mokykloje organizavo baudų metimo konkursą, kuriame išmėginti savo taiklumą ir dėl taikliausio metiko pasivaržyti galėjo visi 5-10 klasių mokiniai. Konkursas vyko pertraukų metu trimis etapais. Pirmajame etape galėjo dalyvauti visi norintys. Į antrąjį etapą pateko po 2 geriausius metikus iš kiekvienos klasės, o finale varžėsi 5 taikliausieji. Čia sėkmė šypsojosi vienintelei mergaitei tarp finalo dalyvių septintokei Gabijai, kuri ir tapo nugalėtoja. Sveikiname!

Titulinė 2019.03.14

 
Gamtamokslinė spinta
Antradienis, 12 Kovas 2019 00:00

Mūsų mokykla dalyvauja projekte "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis". Gautos priemonės naudojamos 1-4 klasių pasaulio pažinimo pamokose ir kitose ugdomosiose veiklose. "Gamtamokslinę spintą" sudaro įvairios priemonės: nuo įprastų laboratorinių indų, gamtos pažinimo mokymo priemonių iki mikroskopų bei rinkinių mechanikos bandymams atlikti.

Naudojantis priemonėmis vyksta tiriamieji darbai. Įsimintinos pamokos buvo šios: magneto savybių tyrimas, medžiagų tirpumo tyrimas, skystos medžiagos spalvos atradimas, orientavimasis aplinkoje pagal komposą, paprasčiausių elektros grandinių tyrimas, svėrimai ir matavimai (temperatūros ir svorio), vandens būsenos kitimas, tyrimai naudojantis padidinimo stiklu.

alt

 
Gimtosios kalbos diena
Antradienis, 05 Kovas 2019 15:23

“O brangi lietuviškoji, šventa kalba prigimtoji! Už žemčiūgus tu brangesnė ir už viską meilingesnė...“ – šiais šeštokių Austėjos ir Rugilės deklamuojamais galo prasmingais A. Vištelio-Višteliausko bei kitų lietuvių poetų žodžiais apie lietuvių kalbą kovo 1-ą dieną prasidėjo renginys, skirtas Gimtosios kalbos dienai paminėti Padovinio pagrindinėje mokykloje. Po to septintokės Emilija ir Augustė skaidrių pagalba pristatė mokslinį žvilgsnį į lietuvių kalbos istoriją. Žinias apie lietuvių kalbą papildė ir gerą nuotaiką pakėlė J. Jankevičiaus TV laida „Klausimėlis“, kurioje Lietuvos gyventojai dalijosi savo žiniomis apie kalbos dalis.

Skaityti daugiau...
 
Susitikimas su psichologe
Šeštadienis, 09 Vasaris 2019 12:28

Marijampolės sav. Padovinio pagrindinės mokyklos bendruomenė nėra didelė, tačiau čia nuveikiama daug didelių darbų. Siekiant geresnių mokymosi rezultatų šiais mokslo metais yra intensyviau stebima, fiksuojama, analizuojama individuali vaiko pažanga. Tačiau mokykloje didelis dėmesys skiriamas ne tik akademiniams pasiekimams, bet ir emocinei ugdytinių būsenai įvertinti ir gerinti.

Skaityti daugiau...
 
Varlių paradas
Šeštadienis, 09 Vasaris 2019 11:40

Marijampolės savivaldybės Padovinio pagrindinės mokyklos 1-10 klasių mokiniai nuo praėjusių metų vasario mėnesio iki šių metų vasario dalyvavo projekte ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra”. Moksleiviai turėjo galimybę sudalyvauti net šešiose edukacinėse programose – ,,Sūrus amatas”, ,,Muzikos paslaptys”, ,,Vėjo energetikos paslaptys”, ,,Optinės iliuzijos ir įdomieji reiškiniai”, ,,Gamtos pėdsekystė” bei ,,Varliagyviai ir ropliai”.

Skaityti daugiau...
 
Svečiuose tautodailininkė
Antradienis, 22 Sausis 2019 00:00

Tautodailininkė Onutė Surdokienė – ypatinga, dažna ir labai laukiama mūsų mokykloje viešnia. Kaip ir ankstesniais metais, prieš didžiąsias metų šventes, menininkė atvyko pasidalinti tautodailės paslaptimis. Šį kartą buvome pradžiuginti snaigių karpymo pamokėle.

 
Kalėdos 2018
Penktadienis, 21 Gruodis 2018 00:00

Šis penktadienis mokykloje buvo neeilinis – vyko kūrybinė praktinė veikla „Kalėdos“. Nuo pat ryto buvo jaučiama šventinė nuotaika. Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Rugienienė pristatė veiklą, priminė stebuklinės pasakos struktūrą. Moksleiviams teko kurti pasakas pagal burtų keliu išsitrauktas temas. Pasiruošimui skirtas laikas praėjo akimirksniu. Vėliau pasidžiaugėme vieni kitų darbo rezultatais sukurdami ypatingą šventę. Daugiau renginio akimirkų čia.

2018 kaledos

 
Duonos kelias
Antradienis, 04 Gruodis 2018 00:00

Vieną gražią gruodžio popietę mokytojų ir mokinių grupė keliavo į ,,Virbalio vartus“, kur dalyvavo edukacinėje programoje ,,Duonos kelias“. Pradžioje buvome supažindinti su darbais, kuriuos tekdavo nudirbti iki duona patekdavo ant stalo. Tada minkėme ir formavome duonos kepaliukus. Kol kepė duonelė, susipažinome su senaisiais amatais- kantriai liejome žvakes, vijome ilgiausias virves, susipažinome su puodininkystės amatu, teko pasėdėti ir staklėse. Pasidarbavę žaidėme žaidimus. Vėliau šeimininkai pakvietė visus prie stalo. Po vaišių džiaugėmės iškepta duonele ir keliavome namo. Išvyka buvo turininga ir edukacijos dalyviams laikas tikrai neprailgo. Išvykos nuotraukos.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011