Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 14 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Naujienos
Išvyka į Burbiškio dvarą
Sekmadienis, 28 Balandis 2019 17:26

Balandžio 25d. Padovinio pagrindinės mokyklos mokytojų kolektyvas surengė išvyką į Radviliškio rajone esantį Burbiškio dvarą. Dvaras garsėja nuostabiu peizažinio tipo parku. Didingi parko vartai, liūtų tiltas, gausu paminklų, skulptūrų. Įspūdingi parką puošiantys tvenkiniai, kuriuose yra 15 salų, turinčių savo vardus ir iatorijas. Salas jungia daugybė tiltelių. Mokytojus pasitiko gidė, kuri papasakojo dvaro ir parko istoriją. Mokytojai taip pat turėjo galimybę sudalyvauti edukacinėje programoje "pasigamink odinę tulpę". Išvykos nuotraukos.

 
Gaisrinės saugos mokymai darbuotojams
Sekmadienis, 28 Balandis 2019 17:17

Linksmai praleidę šv. Velykas, į darbą rinkosi mokyklos darbuotojai. Mokiniams - pavasario atostogos. Kol jie atostogauja – puikus metas darbuotojams pasimokyti. Šįkart gilinome gaisrinės saugos žinias. Mokymus vedė Marijampolės Preišgaisrinio gelbėjimo tarnybos inspektorė Ilona Barauskienė. Ji pateikė eilę faktų apie gaisrus ir jų priežastis. Darbuotojai ne tik klausė, bet atsakė į pateiktus klausimus, prisiminė veiksmus kilus gaisrui. Inspektorė pademonstravo kaip veikia dūmų detektoriai, paaiškino jų svarbą.

 
Tiriamųjų darbų konferencija
Penktadienis, 19 Balandis 2019 12:25

Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centre balandžio 18d. vyko Tiriamųjų darbų konferencija skirta pasaulinei Žemės dienai. Mūsų mokyklą atstovavo 7kl. mokiniai Emilija Paplauskaitė, Lidija Taločkaitė, Rokas Purys, Osvaldas Preikša ir vadovė, biologijos mokytoja, Lina Kasperavičienė. Mokiniai pristatė "vandens ir jame ištirpusių medžiagų judėjimo augalo stiebu" tyrimą. Buvo įdomu išgirsti ir kitų mokyklų mokinių darbų pristatymus.

Titulinė 2019.04.18

 
Karjeros diena
Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019 17:08

Šiandien mokykloje mokytojos J.Rugienienės iniciatyva buvo organizuojama Karjeros diena, kurios metu mokiniai padedami mokytojų margino margučius, lankstė servetėles, kepė pyragus, gamino velykines dekoracijas, kurė velykinius sveikinimus ir atvirukus. Velykines dekoracijas ir atvirukus grupelė savanorių mokinių lydimi mokytojos Jūratės ir socialinės pedagogės Anetos išvežė į VŠĮ Marijampolės šv. Arkangelo Mykolo globos namus ir padalino juos šių namų gyventojams. Be visų šių edukacinių veiklų šiandien moksleiviai tvarkė mokyklos aplinką, dalyvavo akcijoje "padovanok gėlytę mokyklai". Viso šio tikslingo renginio pabaigą vainikavo visos mokyklos bendruomenės pasišnekučiavimas prie laužo kepant dešreles.

Nuotraukos

 
Mokomės plaukti
Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019 16:24

Vanduo yra gera terpė vaikams sveikai augti ir formuotis: čia jie grūdinasi, formuoja higienos įpročius, lavina kūną ir protą, stiprina sveikatą ir patiria judėjimo džiaugsmą. Padovinio pagrindinės mokyklos antrokai lanko Marijampolės sveikatingumo centro ,,Sveikatos banga“ baseiną, kur mokosi plaukti. Net 4 mėnesius mokiniai turi galimybę lankyti plaukimo treniruotes.

Skaityti daugiau...
 
Užsigavėjom
Ketvirtadienis, 28 Kovas 2019 11:50

Užgavėnių dieną jau nuo pat ryto mokykloje tvyrojo šventinė nuotaika. Pirmame aukšte pertraukų metu pasirodydavo tai kokia raganėlė, tai koridoriumi prabėgdavo vienas kitas velniukas. O po penkių pamokų mokyklos bendruomenė skubėjo į sporto salę, kur visus pasitiko šventės gaspadinė - lietuvių kalbos mokytoja.

Skaityti daugiau...
 
Gyvasis tautos žiedas
Ketvirtadienis, 28 Kovas 2019 11:42

Minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo-1990 metų kovo 11-osios metines Lietuvos mokyklos buvo pakviestos sudalyvauti pilietinėje iniciatyvoje "Gyvasis tautos žiedas". Be kitų, vienas šios iniciatyvos tikslas - masiškai, patraukliai ir žaismingai paminėti vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų. Tą pasistenė padaryti ir mūsų mokyklos pradinukai.

Gyvasis tautos ziedas 2019.03.11

 
Baudų metimo konkursas
Ketvirtadienis, 14 Kovas 2019 10:05

Mokyklos mokinių taryba mokykloje organizavo baudų metimo konkursą, kuriame išmėginti savo taiklumą ir dėl taikliausio metiko pasivaržyti galėjo visi 5-10 klasių mokiniai. Konkursas vyko pertraukų metu trimis etapais. Pirmajame etape galėjo dalyvauti visi norintys. Į antrąjį etapą pateko po 2 geriausius metikus iš kiekvienos klasės, o finale varžėsi 5 taikliausieji. Čia sėkmė šypsojosi vienintelei mergaitei tarp finalo dalyvių septintokei Gabijai, kuri ir tapo nugalėtoja. Sveikiname!

Titulinė 2019.03.14

 
Gamtamokslinė spinta
Antradienis, 12 Kovas 2019 00:00

Mūsų mokykla dalyvauja projekte "Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis". Gautos priemonės naudojamos 1-4 klasių pasaulio pažinimo pamokose ir kitose ugdomosiose veiklose. "Gamtamokslinę spintą" sudaro įvairios priemonės: nuo įprastų laboratorinių indų, gamtos pažinimo mokymo priemonių iki mikroskopų bei rinkinių mechanikos bandymams atlikti.

Naudojantis priemonėmis vyksta tiriamieji darbai. Įsimintinos pamokos buvo šios: magneto savybių tyrimas, medžiagų tirpumo tyrimas, skystos medžiagos spalvos atradimas, orientavimasis aplinkoje pagal komposą, paprasčiausių elektros grandinių tyrimas, svėrimai ir matavimai (temperatūros ir svorio), vandens būsenos kitimas, tyrimai naudojantis padidinimo stiklu.

alt

 
Gimtosios kalbos diena
Antradienis, 05 Kovas 2019 15:23

“O brangi lietuviškoji, šventa kalba prigimtoji! Už žemčiūgus tu brangesnė ir už viską meilingesnė...“ – šiais šeštokių Austėjos ir Rugilės deklamuojamais galo prasmingais A. Vištelio-Višteliausko bei kitų lietuvių poetų žodžiais apie lietuvių kalbą kovo 1-ą dieną prasidėjo renginys, skirtas Gimtosios kalbos dienai paminėti Padovinio pagrindinėje mokykloje. Po to septintokės Emilija ir Augustė skaidrių pagalba pristatė mokslinį žvilgsnį į lietuvių kalbos istoriją. Žinias apie lietuvių kalbą papildė ir gerą nuotaiką pakėlė J. Jankevičiaus TV laida „Klausimėlis“, kurioje Lietuvos gyventojai dalijosi savo žiniomis apie kalbos dalis.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011