Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 13 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Naujienos
Susitikimas su psichologe
Šeštadienis, 09 Vasaris 2019 12:28

Marijampolės sav. Padovinio pagrindinės mokyklos bendruomenė nėra didelė, tačiau čia nuveikiama daug didelių darbų. Siekiant geresnių mokymosi rezultatų šiais mokslo metais yra intensyviau stebima, fiksuojama, analizuojama individuali vaiko pažanga. Tačiau mokykloje didelis dėmesys skiriamas ne tik akademiniams pasiekimams, bet ir emocinei ugdytinių būsenai įvertinti ir gerinti.

Skaityti daugiau...
 
Varlių paradas
Šeštadienis, 09 Vasaris 2019 11:40

Marijampolės savivaldybės Padovinio pagrindinės mokyklos 1-10 klasių mokiniai nuo praėjusių metų vasario mėnesio iki šių metų vasario dalyvavo projekte ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra”. Moksleiviai turėjo galimybę sudalyvauti net šešiose edukacinėse programose – ,,Sūrus amatas”, ,,Muzikos paslaptys”, ,,Vėjo energetikos paslaptys”, ,,Optinės iliuzijos ir įdomieji reiškiniai”, ,,Gamtos pėdsekystė” bei ,,Varliagyviai ir ropliai”.

Skaityti daugiau...
 
Svečiuose tautodailininkė
Antradienis, 22 Sausis 2019 00:00

Tautodailininkė Onutė Surdokienė – ypatinga, dažna ir labai laukiama mūsų mokykloje viešnia. Kaip ir ankstesniais metais, prieš didžiąsias metų šventes, menininkė atvyko pasidalinti tautodailės paslaptimis. Šį kartą buvome pradžiuginti snaigių karpymo pamokėle.

 
Kalėdos 2018
Penktadienis, 21 Gruodis 2018 00:00

Šis penktadienis mokykloje buvo neeilinis – vyko kūrybinė praktinė veikla „Kalėdos“. Nuo pat ryto buvo jaučiama šventinė nuotaika. Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Rugienienė pristatė veiklą, priminė stebuklinės pasakos struktūrą. Moksleiviams teko kurti pasakas pagal burtų keliu išsitrauktas temas. Pasiruošimui skirtas laikas praėjo akimirksniu. Vėliau pasidžiaugėme vieni kitų darbo rezultatais sukurdami ypatingą šventę. Daugiau renginio akimirkų čia.

2018 kaledos

 
Duonos kelias
Antradienis, 04 Gruodis 2018 00:00

Vieną gražią gruodžio popietę mokytojų ir mokinių grupė keliavo į ,,Virbalio vartus“, kur dalyvavo edukacinėje programoje ,,Duonos kelias“. Pradžioje buvome supažindinti su darbais, kuriuos tekdavo nudirbti iki duona patekdavo ant stalo. Tada minkėme ir formavome duonos kepaliukus. Kol kepė duonelė, susipažinome su senaisiais amatais- kantriai liejome žvakes, vijome ilgiausias virves, susipažinome su puodininkystės amatu, teko pasėdėti ir staklėse. Pasidarbavę žaidėme žaidimus. Vėliau šeimininkai pakvietė visus prie stalo. Po vaišių džiaugėmės iškepta duonele ir keliavome namo. Išvyka buvo turininga ir edukacijos dalyviams laikas tikrai neprailgo. Išvykos nuotraukos.

 
Energetikos ir technikos muziejuje
Pirmadienis, 03 Gruodis 2018 00:00

Paskutinį lapkričio ketvirtadienį keliavome į Vilniuje esantį Energetikos ir technikos muziejų. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Optinės apgaulės“. Visi susidomėję klausėsi pasakojimo apie iliuzijas, jų sukūrimą bei suvokimą, stebėjo demonstruojamus vaizdus. Po pamokėlės edukacijos dalyviai turėjo galimybę daugelį fizikinių reiškinių išbandyti praktiškai. Kitus foto vaizdus iš edukacinės išvykos galite pamatyti čia.

Titulinis 2018.11.15

 
Nacionalinė karjeros savaitė - 2018
Sekmadienis, 02 Gruodis 2018 00:00

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet mūsų mokyklos dešimtokai dalyvavo Marijampolės PRC organizuotame renginyje „Nacionalinė karjeros savaitė – 2018“. Susitikimo metu mokiniai apžiūrėjo PRC mokomąsias patalpas, išklausė paskaitą apie profesijų pasirinkimo galimybes, tolesnės karjeros perspektyvas. Renginio nuotraukos.

 
Kelionė į Vilnių
Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018 08:51

Lapkričio 14d. 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai lankėsi pažintinėje kelionėje Vilniuje. Pirmasis kelionės taškas buvo aukščiausias Lietuvos statinys - Televizijos bokštas. Čia visi iš pradžių susipažino su Sausio 13 - osios gynėjams skirtu memorialu, kuris priminė tragiškus 1991 - ųjų metų įvykius. Po to pakilome į 165 metrų aukštyje esančią apžvalgos aikštelę "Paukščių takas", iš kurios kaip ant delno atsivėrė Vilniaus panorama. Kitas objektas buvo Nacionalinė M.Mažvydo biblioteka. Čia lydimi vietinių vadovų eleskursantai susipažino su biblioteka, jos turtais ir galimybėmis. Pėščiomis perėję pagrindine miesto gatve - Gedimino prospektu, aplankę Katedrą, vykome į Antakalnio kapines. Čia palaidota daug garsių ir Lietuvai nusipelniusių asmenų. Tai Sausio 13 - osios aukos, Lietuvos prezidentas A.Brazauskas, neseniai perlaidotas partizanų vadas A.Ramanauskas-Vanagas, taip pat menininkai J.Marcinkevičius, P.Širvys, S.Sondeckis, A.Storpiršris...

Kelionės nuotraukos

 
"Auksinis rudenėlis - 2018"
Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018 08:30

Labas. Nors ilgai Marijampolės savivaldybės jaunuosius literatus vienijęs konkursas "Auksinis rudenėlis" prieš keletą metų tyliai numirė, tačiau mūsų mokyklos lituanistai šį konkursą mokykloje tebeorganizuoja. Šiais metais norintiems kurti buvo pasiūlyta kurti eilėraščius apie rudenį pagal V.Mačernio, V.Mykolaičio-Putino, M.Vainilaičio eilėraščių pirmąsias eilutes. Nors kūrėjų gretos ir mūsų mokykloje retėja, tačiau džiugu, kad darbų buvo sulaukta. Baigiamajam renginiui organizatoriai, kūrėjai ir poezijai prijaučiantys mokiniai susirinko bibliotekoje. Čia susipažinome su žinomų poetų, pagal kurių tekstų pradžią reikėjo kurti, tekstais, piešėme jiems iliustracijas. Po to perskaityti konkurso dalyvių posmai, o pabaigoje apdovanoti nugalėtojai. Geriausiais darbais pripažinti L.Meškelevičiūtės (8kl.), G.Juodišiūtės (7kl.), R.Juodišiūtės (6kl.), A.Juškevičiūtės (6kl.) darbai.

Konkurso organizatoriai

Tituline 2018.11.16

 
Tolerancijos diena
Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018 08:05

Lapkričio 16 - oji - tarptautinė Tolerancijos diena. Ją paminėjome ir mūsų mokykloje. Iš pradžių visi mokiniai ir mokytojai susirinko 2 - o aukšto foje. Čia mokyklos socialinė darbuotoja A.Andriušaitienė tolerancijos tema perskaitė pranešimą. Iš jo mokiniai sužinojo apie Tolerancijos dienos istoriją, išgirdo daug gražių ir prasmingų žodžių apie žmonių tarpusavio santykius, apie pakantumą kitos nuomonės, tautybės žmonėms.

Po to pranešėja pristatė Tolerancijos raktą, ant kurio puikavosi prasmingi žodžiai "Iš širdies į širdį". Prie šio rakto pagaminimo prisidėjo ir mokyklos mokiniai, ir mokytojai. Tada visi mokyklos bendruomenės nariai patraukė į lauką, nes buvo nuspręsta šį raktą pakabinti medyje prie mokyklos. Taip norima apie mokyklos veiklą ir Tolerancijos dieną informuoti Padovinio visuomenę ir kartu ją įtraukti į bendrą veiklą.

Renginio foto akimirkas galima pamatyti ČIA

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011