Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 10 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Naujienos
Energetikos ir technikos muziejuje
Pirmadienis, 03 Gruodis 2018 00:00

Paskutinį lapkričio ketvirtadienį keliavome į Vilniuje esantį Energetikos ir technikos muziejų. Vaikai dalyvavo edukacinėje programoje „Optinės apgaulės“. Visi susidomėję klausėsi pasakojimo apie iliuzijas, jų sukūrimą bei suvokimą, stebėjo demonstruojamus vaizdus. Po pamokėlės edukacijos dalyviai turėjo galimybę daugelį fizikinių reiškinių išbandyti praktiškai. Kitus foto vaizdus iš edukacinės išvykos galite pamatyti čia.

Titulinis 2018.11.15

 
Nacionalinė karjeros savaitė - 2018
Sekmadienis, 02 Gruodis 2018 00:00

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet mūsų mokyklos dešimtokai dalyvavo Marijampolės PRC organizuotame renginyje „Nacionalinė karjeros savaitė – 2018“. Susitikimo metu mokiniai apžiūrėjo PRC mokomąsias patalpas, išklausė paskaitą apie profesijų pasirinkimo galimybes, tolesnės karjeros perspektyvas. Renginio nuotraukos.

 
Kelionė į Vilnių
Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018 08:51

Lapkričio 14d. 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai lankėsi pažintinėje kelionėje Vilniuje. Pirmasis kelionės taškas buvo aukščiausias Lietuvos statinys - Televizijos bokštas. Čia visi iš pradžių susipažino su Sausio 13 - osios gynėjams skirtu memorialu, kuris priminė tragiškus 1991 - ųjų metų įvykius. Po to pakilome į 165 metrų aukštyje esančią apžvalgos aikštelę "Paukščių takas", iš kurios kaip ant delno atsivėrė Vilniaus panorama. Kitas objektas buvo Nacionalinė M.Mažvydo biblioteka. Čia lydimi vietinių vadovų eleskursantai susipažino su biblioteka, jos turtais ir galimybėmis. Pėščiomis perėję pagrindine miesto gatve - Gedimino prospektu, aplankę Katedrą, vykome į Antakalnio kapines. Čia palaidota daug garsių ir Lietuvai nusipelniusių asmenų. Tai Sausio 13 - osios aukos, Lietuvos prezidentas A.Brazauskas, neseniai perlaidotas partizanų vadas A.Ramanauskas-Vanagas, taip pat menininkai J.Marcinkevičius, P.Širvys, S.Sondeckis, A.Storpiršris...

Kelionės nuotraukos

 
"Auksinis rudenėlis - 2018"
Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018 08:30

Labas. Nors ilgai Marijampolės savivaldybės jaunuosius literatus vienijęs konkursas "Auksinis rudenėlis" prieš keletą metų tyliai numirė, tačiau mūsų mokyklos lituanistai šį konkursą mokykloje tebeorganizuoja. Šiais metais norintiems kurti buvo pasiūlyta kurti eilėraščius apie rudenį pagal V.Mačernio, V.Mykolaičio-Putino, M.Vainilaičio eilėraščių pirmąsias eilutes. Nors kūrėjų gretos ir mūsų mokykloje retėja, tačiau džiugu, kad darbų buvo sulaukta. Baigiamajam renginiui organizatoriai, kūrėjai ir poezijai prijaučiantys mokiniai susirinko bibliotekoje. Čia susipažinome su žinomų poetų, pagal kurių tekstų pradžią reikėjo kurti, tekstais, piešėme jiems iliustracijas. Po to perskaityti konkurso dalyvių posmai, o pabaigoje apdovanoti nugalėtojai. Geriausiais darbais pripažinti L.Meškelevičiūtės (8kl.), G.Juodišiūtės (7kl.), R.Juodišiūtės (6kl.), A.Juškevičiūtės (6kl.) darbai.

Konkurso organizatoriai

Tituline 2018.11.16

 
Tolerancijos diena
Šeštadienis, 17 Lapkritis 2018 08:05

Lapkričio 16 - oji - tarptautinė Tolerancijos diena. Ją paminėjome ir mūsų mokykloje. Iš pradžių visi mokiniai ir mokytojai susirinko 2 - o aukšto foje. Čia mokyklos socialinė darbuotoja A.Andriušaitienė tolerancijos tema perskaitė pranešimą. Iš jo mokiniai sužinojo apie Tolerancijos dienos istoriją, išgirdo daug gražių ir prasmingų žodžių apie žmonių tarpusavio santykius, apie pakantumą kitos nuomonės, tautybės žmonėms.

Po to pranešėja pristatė Tolerancijos raktą, ant kurio puikavosi prasmingi žodžiai "Iš širdies į širdį". Prie šio rakto pagaminimo prisidėjo ir mokyklos mokiniai, ir mokytojai. Tada visi mokyklos bendruomenės nariai patraukė į lauką, nes buvo nuspręsta šį raktą pakabinti medyje prie mokyklos. Taip norima apie mokyklos veiklą ir Tolerancijos dieną informuoti Padovinio visuomenę ir kartu ją įtraukti į bendrą veiklą.

Renginio foto akimirkas galima pamatyti ČIA

 
Šokome kartu su visa Lietuva
Antradienis, 25 Rugsėjis 2018 16:46

Mūsų mokyklos šokių kolektyvas dalyvavo visoje Lietuvoje organizuojamoje masinėje šokių šventėje "Šoka visa Lietuva". Nuotraukoje mūsų šaunieji šokėjėliai :)

Titulinė 2018.09.14

 
Rugsėjo 1 - oji
Antradienis, 04 Rugsėjis 2018 00:00

Rugsėjo 1 dienos šventė šiais metais nuskambėjo kiek neįprastą dieną, tačiau nuo to jos reikšmė nesumenko. Padovinio pagrindinė mokykla mokinius, mokytojus, tėvelius ir svečius pasitiko pasipuošusi, atsinaujinusiomis edukacinėmis erdvėmis, gera nuotaika. Pasveikinti mokyklos bendruomenės šiais metais į šventę atvyko Padovinio bendruomenės pirmininkas ir Marijampolės savivaldybės tarybos narys Rolandas Jonikaitis, Marijampolės savivaldybės švietimo skyriaus vyr. specialistė Laimutė Jakevičienė. Nuskambėjus prasmingiems palinkėjimams ir sveikinimo žodžiams sugužėjome į klases pirmąjai pamokai.

Šventės nuotraukos

Tituline 2018.09.01

 
Šokių šventė
Šeštadienis, 09 Birželis 2018 08:01

Mokykloje vyko tradicinė šokių šventė "Šoku tau, miela gimtinę". Šventę organizavo mokyklos šokių mokytoja Dalia Davydova. Dalyvavo kolektyvai iš Liudvinavo K.Borutos gimnazijos, Igliaukos A.Matučio gimnazijos, "III amžiaus" universiteto senolių kolektyvas bei mūsų mokyklos šokėjėliai.

Renginio nuotraukos

 
Išvyka į Ventės ragą
Šeštadienis, 09 Birželis 2018 07:16

Šiltą paskutinio pavasario penktadienio rytą didelis Padovinio mokyklos mokinių ir mokytojų kolektyvas patraukė link Žemaitijos. Ši kelionė buvo skirta kultūrinei - pažintinei veiklai. Aplankėme Ventės rago ornitologinę stotį, Mingės kaimą, Rusnės salą, Rambyno kalną, Sudargo piliakalnius.

Išvyka nuotraukose

 
Profesinio veiklinimo diena
Šeštadienis, 09 Birželis 2018 06:39

Padovinio pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo profesinio veiklinimo dienoje "Šok į tėvo klumpes". Pamokos vyko netradicinėje aplinkoje. Mažesnieji mokiniai lankėsi Padovinio ŽŪB gyvulininkystės komplekse. Susipažino su veterinarijos gydytojo, felčerio, melžimo operatriaus, veršelių prižiūrėtojo profesijomis. Tariame ačiū Gabijos Prakapaitės mamytei, kuri suorganizavo šią išvyką. Vyresniųjų klasių mokiniai vyko į Marijampolės pieno konservų kombinatą. Mus maloniai sutiko technologė Dalė. Apsirengę spec. rūbais nuėjome į laboratoriją. Degustavome įvairių rūšių pieną. Klausėmės pasakojimo apie čia gaminamą produkciją. Aplankėme sviesto gaminimo cechą, matėme didžiulius separatorius, kurie iš pieno atskiria grietinę. Susipažinome su su pieno laboranto, operatoriaus, elektriko, mechaniko, technologo profesijomis. Mums, kaip padoviniečiams, buvo malonu girdėti, kad didžiausią pieno kiekį kombinatui tiekia Padovinio ŽŪB. Už tai, kad turėjome galimybę apsilankyti Marijampolės pieno konservų kombinate, susipažinti su čia dirbančių žmonių profesijomis, dėkingi esame mokytojai J.Lukšienei ir jos sesei Zitai, pieno konservų kombinato operatorei.

Visos nuotraukos

Titulinė pieno konservai

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011