Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:50-10:35
10:55-11:40
12:00-12:45
12:50-13:35
13:40-14:25

Šiuo metu lankosi

Mes turime 17 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Naujienos
Konferencija mokykloje
Trečiadienis, 22 Vasaris 2017 16:31

Mokykloje vyko tarpmokyklinė mokinių konferencija "Netoleruokime patyčių mokykloje". Patyčios mokyklose - viena dažniausių agresijos formų, kuriai šiais laikais reikia skirti itin daug dėmesio. Tai tyčiniai, pasikartojantys veiksmai, kuriuos siekdamas įžeisti, įskaudinti kitą žmogų, sukelia psichologinę ar fizinę jėgos persvarą turintis asmuo.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinė loterija
Trečiadienis, 04 Sausis 2017 09:09

Paskutinę dieną prieš žiemos atostogas 5-10 klasių mokinius į kalėdinę loteriją pakvietė mokinių taryba. Tačiau visiems susirinkus laukė nemalonus siurprizas - dingo renginio organizatoriai, o vienintelė tarybos narė Ugnė bejėgiškai skėsčiojo rankomis. 

Skaityti daugiau...
 
Išvyka į Kalėdinį Vilnių
Penktadienis, 23 Gruodis 2016 08:12

Simboliškai palydėdami besibaigiančius kalendorinius metus Padovinio pagrindinės mokyklos moksleivių ir mokytojų kolektyvas keliavo į sostinę. Grožėjomės viena iš gražiausių pasaulyje pripažinta Vilniaus Kalėdine eglute, pasiskirstę į grupeles lankėme Katedros požemius, Valdovų rūmų ir Pinigų muziejus, vaikštinėjome žavingomis Senamieščio gatvelėmis. Išvykos kulminacija tapo edukacinė programa "Kibinų kelias" Trakuose, Senojoje kibininėje. Programos gidė papasakojo tradicinių karaimų pyragėlių - kibinų atsiradimo Lietuvoje istoriją, kuo šie gaminiai ypatingi. Turėjome galimybę patys išbandyti pirštų miklumą sukant kibinus, o iškepus juos ir paragauti :)

Visos išvykos nuotraukos

Titulinė 2016.12.22

 

 
Konkursas
Penktadienis, 23 Gruodis 2016 08:01

Gruodžio pradžioje mokykloje vyko „Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkursas. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, populiarinti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis. Konkurso klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose. Matematikos mokytojai Rūtai Vitkauskienei pasiūlius, keturi 8 klasės mokiniai: Aušra Meškelevičiūtė, Mindaugas Valatkevičius, Karolis Šeimys ir Romas Vanafridas sutiko dalyvauti konkurse. Užduotis mokiniai atliko kompiuteriu. Užduočių vertinimas – kompiuterizuotas. 

Diplomu už geriausiai atliktas konkurso užduotis apdovanotas Mindaugas Valatkevičius. Sveikiname Mindaugą!

 
Dailioji plunksnelė
Penktadienis, 23 Gruodis 2016 07:04

Gruodžio mėn. mokyklos lituanistai organizavo dailyraščio konkursą "Dailioji plunksnelė 2016". Jo metu buvo siekiama išaiškinti gražiausiai rašantį mokyklos moksleivį, todėl šiame konkurse "pasitikrinti" savo rašyseną galėjo visi 5-10 klasių mokiniai. Vertinimo komisija pažymėjo gražią Aušros, Tomo, Emilijos, Gabijos rašyseną. Tačiau nugalėtoja vienbalsiai tapo penktokė Milda Mazėtytė. Sveikiname!!!

Organizatoriai

 

  Titulinė 2016.12.21

 
Bulvės diena
Sekmadienis, 13 Lapkritis 2016 09:47

Šių metų spalio 27d. Padovinio mokykloje vyko neįprastas renginys "Bulvės šventė". Šią dieną ne vieno į mokyklą einančio mokinio kuprinėje buvo galima rasti ir bulvių...

Renginys vyko 2 -o aukšto foje. Pradžioje stipriausias mokyklos mokinys J.Kazakevičius į foje įnešė renginio simbolį - organizatorių pagamintą didelį bulvės maketą.

Skaityti daugiau...
 
Košės diena
Antradienis, 11 Spalis 2016 17:19

2016 m. spalio 10d. PUG, 1-4 klasių mokiniai dalyvavo UAB "Malsena Plius" organizuojamame kasmetiniame projekte skirtame Pasaulinei košės dienai paminėti. Pirmos pamokos metu buvo organizuojamas košės valgymas ir pamokėlė apie naudą valgant košę pusryčiams. Mokiniams buvo primenama apie sveikos mitybos ir sveikos gyvensenos naudą ir svarbą. Socialinė pedagogė Saulė Siaurusevičienė skatino mokinius nesveikus užkandžius, kuriuos mokiniai atsineša į mokyklą pietums, keisti sveikesniais ir maistingesniais.

Moksleiviai noriai ragavo UAB "Malsena Plius" dovanotas dribsnių košes.

Projekto foto

 

Socialinė pedagogė

Saulė Siaurusevičienė

 
Aplankyta A.Matučio tėviškė
Penktadienis, 07 Spalis 2016 06:43

Spalio 4 d. mes, 5-10 klasių mokiniai, ir  mokytoja Jūratė Rugienienė, lankėmės A. Matučio gimtinėje. Į bendrą projektinę veiklą mus pakvietė Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos mokiniai. Šiltą sveikinimo žodį tarė gimnazijos mokytoja Aušra Brusokienė. Įdėmiai stebėjome III gimnazijos klasės moksleivių pasirodymą. Nuskambėjus paskutiniams posmams kibome į darbą. Grupelė moksleivių kūrė žemės piešinį, dalis mokinių gamino aksesuarus iš rudens gėrybių, na o trečioji grupė rudens spalvas pavaizdavo piešdami. Vėliau vaikai buvo  suskirstyti į komandas ir ėjo ieškoti lobio. Suradę lobį visi rinkomės prie žemės piešinių. Čia klausėmės mokinių kūrybos, dalijomės patirtimi.

Skaityti daugiau...
 
Visa Lietuva šoka
Sekmadienis, 18 Rugsėjis 2016 10:14

Rugsėjo 16-osios penktadienio vakarą per Lietuvą nuūžė akcija "Visa Lietuva šoka". Beveik 25 tūkstančius tradicinių šokių entuziastų sukvietęs renginys tik patvirtino, kad lietuviai - puikūs šokėjai, su pora ar be poros - sukasi su didžiausiu malonumu. Džiugu, kad šiame renginyje jau ne pirmi metai dalyvauja ir Padovinio pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjėliai vadovaujami šokių vadovės Dalios Davydavos.

Nuotraukoje mokyklos penktokai su klasės vadove Rūta Kriaučiūniene.

 

Titulinė 2016.09.16

 
Rugsėjo 1 - osios šventė
Ketvirtadienis, 01 Rugsėjis 2016 10:40

Su rugsėjo 1 - ąja sveikiname Padovinio mokyklos mokytojus, moksleivius bei jų artimuosius :)

Visos šventės nuotraukos

 

Titulinė 2016.09.01

 

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011