Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 10 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Naujienos
Temidė 2016
Ketvirtadienis, 17 Kovas 2016 15:42

Padovinio pagrindinės mokyklos komanda "Teisingumo dievai" dalyvavo tradiciškai kovo mėnesį rengiamame teisinių žinių konkurse "Temidė". Šį kartą komandą sudarė septintokai - Justė (Temidė), Martynas (Vėlinas), devintokai - Alanas (Šamašas), Jonas (Honoras) ir Edvardas (Lyginčius). Be mūsų komandos dalyvavo trijų gimnazijų komandos. Buvome jauniausi, tačiau tikrai ne prasčiausi. Mūsų "dievai" pasirodė dieviškai :). Iškovota II vieta!!! Aplenkėme Sūduvos ir Igliaukos gimnazijų komandas ir tik 1,4 taško skirtumu nusileidome rygiškiečiams. Dar kartą įrodėme, kad net ir maža mokykla gali nuveikti didelių darbų. Esame kūrybiški, drąsūs ir protingi. Sveikiname mūsų mokyklos "Teisingumo dievus" ir dėkojame komandą paruošti padėjusiems pedagogams.

Visos fotografijos

Titulinė Temidė 2016

 

 
Mano kraštas - Lietuva
Šeštadienis, 12 Kovas 2016 09:49

Pirmąjį kovo penktadienį mokykloje buvo surengtas jau tradiciniu tapęs istorijos žinių apie Lietuvą konkursas "Mano kraštas - Lietuva". LDK istorija, nacionaliniai sąjūdžiai ir sukilimai, knygnešiai ir lietuviška spauda, trėmimai, sovietmiečio priespauda, 1918m. vasario 16-oji, 1990m. kovo 11-oji, 1991m. sausio 13-oji. Tai įvykiai ir datos, kurias privalo žinoti kiekvienas savo šalį mylintis ir gerbiantis pilietis.

Skaityti daugiau...
 
Šviečiamosios gyvulininkystės programa
Sekmadienis, 21 Vasaris 2016 10:35

Marijampolės savivaldybės Padovinio pagrindinės mokyklos pradinukai - šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyviai.

Žemės ūkio ministerija, programos "Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras įgyvendina šviečiamąją gyvulininkystės programą, kurios tikslas - skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste. Mūsų mokykla pateko tarp laimingųjų, nes buvo atrinkta joje dalyvauti.

Skaityti daugiau...
 
Gatvėje būk saugus!
Ketvirtadienis, 28 Sausis 2016 18:06

Sausio 21 dieną mūsų mokykloje vyko prevencinė - praktinė veikla „Gatvėje būk saugus“, kurią vykdė pradinių klasių mokiniai. Viskas prasidėjo nuo pasakos „Kaip gyvuliai eismo taisyklių mokėsi“. Po jos vaikai aktyviai kibo į darbą: mokėsi saugaus elgesio, spalvino, piešė, išmoko dainą apie saugų kelią į mokyklą, žaidė eismo žaidimus. Veiklą papildė susitikimas su svečiais - Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais A. Žukausku ir A.Klimavičiūte, kuriuos atlydėjo vaikų bičiulis šuniukas Amsis.

Skaityti daugiau...
 
Laisvės gynėjų diena
Pirmadienis, 18 Sausis 2016 06:45

Sausio 13 - oji Llietuvoje minima kaip Laisvės gynėjų diena. Šiemet sukanka dvidešimt penkeri metai nuo kruvinųjų sausio įvykių. Kaip ir dauguma Lietuvos mokyklų dalyvavome visuotinėje pilietinėje akcijoje "Atmintis gyva, nes liudija"..., languose uždegėme atminimo žvakutes. Vėliau vykusioje istorijos pamokoje prisiminėme istorinius faktus. Laisvės gynėjų diena - tai tautos laisvės troškimo stiprumo išbandymas, kruvinas egzaminas, kurį išlaikiusi lietuvių tauta išsivadavo nuo sovietmečio naštos. Žodžio "LAISVĖ" prasmę kiekvienas mes suprantame skirtingai, tačiau kiekvieno žmogaus, kiekvienos tautos prigimtinė teisė yra būti laisviems. Lai maža liepsnojanti žvakutė, kiekvieno mūsų uždegta žodžio "LAISVĖ" dėlionėje, simbolizuos neblėstančią atmintį tiems, kurie dėl jos pasiaukojo. 

Minėjimo foto

Titulinė 2016.01.13

 
Kalėdos 2015
Trečiadienis, 30 Gruodis 2015 13:13

Prieš mokiniams išeinant ilgai lauktų atostogų Padovinio mokykloje nuskambėjo tradicinis Kalėdinis renginys. Mokytojos R.Kriaučiūnienės vadovaujami jaunieji aktoriai suvaidino pjesę "Kalėdų sakmė" pagal anglų rašytojo Charles Dickens apysaką "Kalėdų giesmė". Po vaidinimo buvo apdovanota kalėdiškiausia klasė. Ja tapo penktokai. Mokinių tarybos atstovai išdalino kalėdinį paštą. Vyko žaidimai, skambėjo juokas. Su gera nuotaika pasitikome šiemet kaip niekada ilgas žiemos atostogas :).

Šventės foto

 
Jaunieji šauliai
Antradienis, 22 Gruodis 2015 16:23

Prieš Kalėdų šventes mokykloje iškilmingai buvo pagerbti Lietuvos Šaulių sąjungos veikloje dalyvaujantys mokyklos moksleiviai. Jiems buvo įteikti jaunojo šaulio pažymėjimai. Jauniesiems šauliams vadovaujantis mokytojas Alvydas Matusevičius supažindino susirinkusius su Lietuvos Šaulių sąjungos veikla, demonstravo video medžiagą, kvietė visus tapti sąjungos nariais.

Iškilmių foto.

 
Ekskursija į kalėjimą
Ketvirtadienis, 10 Gruodis 2015 15:39

Vykdant renginių ciklą skirtą tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti Padovinio mokyklos vyresniųjų klasių mokiniai lankėsi tikrame kalėjime - Marijampolės pataisos namuose. Svetingai svečius sutikęs šios įstaigos vadovo pavaduotojas Regimantas Kavaliauskas konferencijų salėje išsamiai papasakojo apie kalėjimo istoriją, veiklą, darbuotojus, pateikė daug statistikos duomenų, kurie rodo, už kokius "nuopelnus" į šią įstaiga patenkama ir kokia kalėjimo "gyventojų" sudėtis. Atsakė į moksleivių klausimus.

Skaityti daugiau...
 
Išvyka į Kauną
Pirmadienis, 30 Lapkritis 2015 07:13

Paskutinį šio rudens penktadienį išsiruošėme aplankyti laikinosios Lietuvos sostinės - Kauno. Pirmuoju išvykos tikslu tapo Vytauto Didžiojo karo muziejus. Jaunesnieji moksleiviai dalyvavo edukacinėje programoje apie senovės karybą. Vyresnieji susipažino su Šaltojo karo metu naudotais  - propogandiniais, ideologiniais "ginklais". Turėjo galimybę prisliesti ir prie moderniosios ginkluotės.

Skaityti daugiau...
 
Naudinga paskaita
Ketvirtadienis, 26 Lapkritis 2015 13:34

Padovinio pagrindinėje mokykloje š.m. lapkričio 17d. vyko paskaita 7-10 klasių moksleiviams apie "prekybą žmonėmis". Paskaitą vedė Marijampolės Carito socialinė darbuotoja Dovilė Puodžiūnaitė. Paskaitos metu sužinojome informacijos apie prekybą žmonėmis, kad į tai gali būti įtraukti visi, nežiūrint nei kiek tau metų ar kokia tavo lytis bei profesija. 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011