Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais
Pirmadienis, 17 Vasaris 2020 06:28

2020 m. vasario 8 d. Padovinio pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo pėsčiųjų žygyje Kazlų Rūdoje ,,Protėvių valdovų ir partizanų kovų keliais", skirtame Lietuvos laisvės kovų sąjūdžio Tauro apygardos vadui Jonui Petrui Aleščikui - Rymantui (1948-04-04 - 1948-08-10) atminti. Žygyje dalyvavo apie 1000 žygeivių. Visi Padovinio pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai sėkmingai įveikė 20 km trasą.

Žygio nuotraukos

Higienos pamokėlė
Trečiadienis, 22 Sausis 2020 00:00

Sausio 15 d. PUG grupės vaikams buvo priminti asmens higienos pagrindai. Vaikai pamokėlės metu stebėjo, kaip reikėtų tinkamai praustis rankutes ir veiduką bei patys praktiškai parodė, kaip jie moka tai daryti. Pamokėlės metu, vaikai vandenyje kartu su ančiuku darė rankų mankštelę ir viso kūno mankštelę. Po mankštelės vaikams buvo duoti lapai, kur jie turėjo nuspalvinti paveiksliukus, kada reikia plauti rankytes. Norint, kad vaikai geriau pasisavintų informaciją - vaikams buvo rodomas animacinis filmukas ,,Dantų šepetukų karalienė‘‘. Pamokėlės pabaigoje vaikučiai pasakojo kada jie valosi dantukus ir kada plaunasi rankytes.

Nuotraukos čia

Lėlių gamyba
Penktadienis, 27 Gruodis 2019 00:00

Lėlių teatras turi tūkstantmetes tradicijas ir kilęs iš magijos ir religijos ritualų. Teatrinė lėlė turi tam tikrų sakralumo momentų, kai lėlininkas savo meistriškumu sudvasina ir atgaivina lėlę. Edukatorės Ritos Bernotienės vedamos kultūros paso paslaugos “Lėlių teatro dirbtuvės” tikslas – plėsti vaikų kultūrinį akiratį, lavinti kūrybinius gebėjimus, skaitinti saviraišką. Pirmojoje edukacijos dalyje supažindinta su lėlių teatro istorija pasaulyje ir Lietuvoje, skirtingomis lėlių rūšimis ir jų valdymo technikomis, lėlininko profesija. Antrojoje edukacijos dalyje kiekvienas mokinys turėjo galimybę susikurti savo teatrinę lazdelinę lėlę iš veltinio. Pasidarius lėlę buvo demonstruojami, kokie yra pagrindiniai teatrinės lėlės valdymo principai, koks yra jos santykis su žiūrovu, mokiniai patys išbandė sudėtingesnes technikas. Edukacijos metu mokiniai noriai atliko užduotis, atsipalaidavo ir patyrė daug teigiamų emocijų, o pagamintas lėles pasiliko sau atminimui. Ugdymo procesas tapo įdomesnis ir įvairesnis, išbandytas kitoks būdas mokytis, išeinant iš klasės, suolo, vadovėlių rėmų.

Laukimas
Trečiadienis, 18 Gruodis 2019 12:47

,,Mokėkime laukti ir augti“ – taip sakė kardinolas Vincentas Sladkevičius.

Artėjant gražiausioms metų šventėms tas laukimas įgyja ypatingą prasmę. Širdis užpildo gerumas, supratimas, atjauta . Tai laikas kai reikia ir atsiprašyti, ir atleisti.

Belaukiant švenčių puošiasi miestai, kaimai. Tviskančiomis ugnelėmis suspindi kone kiekvieni namai.

O mes pasipuošėme savo mokyklą. Kad lauktume... Kad augtume... Kad būtume pilni gerumo, savitarpio supratimo, meilės artimam...

Daugiau nuotraukų galima rasti čia

Gerumo akcija
Penktadienis, 13 Gruodis 2019 00:00

Kalėdos – gerumo laikas, kai norisi ne tik kažką gauti, bet ir padovanoti.

Mokykloje nuo gruodžio 3 d. iki 9 d. vyko gerumo akcija „Padovanok dovanėlę“, kurią organizavo savanorių klubo vadovė R. Kriaučiūnienė su klubo nariais. Šios akcijos metu, visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama pasidalinti savo gerumu, šiluma ir meile. Tą galėjo padaryti atnešdami žaislą, knygą ar kitą dovanėlę. Visos dovanėlės gruodžio 12 d. buvo pristatytos į Liudvinavo seniūniją, kur bus išdalintos sunkiai gyvenančių šeimų vaikams.

Tegul geri darbai įprasmina gražios metų šventės laukimą.

Nuotraukos

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>