Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 8 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Istorijos žinių konkursas apie Lietuvą
Trečiadienis, 19 Kovas 2014 07:30

Pirmąjį kovo penktadienį mokykloje vyko istorijos žinių apie Lietuvą konkursas simboliniu šūkiu - "Privalai žinoti". Antrus metus iš eilės rengiamas konkursas pretenduoja tapti tradiciniu. Šis laikas pasirenkamas neatsitiktinai, tarpe dviejų svarbiausių šiuolaikinės Lietuvos istorijos datų: Vasario 16- osios - Valstybės atkūrimo dienos bei Kovo 11 - osios - Nepriklausomybės atkūrimo dienos.

Kiekviena klasė savo tarpe išsirinko po 4 geriausius istorijos žinovus. Varžytis buvo dėl ko. Nugalėtojų laukė vertingas prizas. Konkursą sudarė keturi etapai po 10 klausimų. Bendrieji klausimai, istorinės asmenybės, vietovės bei muzikinis turas. Komisijai susumavus rezultatus buvo skelbiami nugalėtojai. Kaip ir dera vyriausiems mokyklos moksleiviams, dešimtokams, jie įrodė savo žinių pranašumą. Surinkę 35,5 balo dešimtokų ketvertukas tapo nugalėtojais bei laimėjo pagrindinį prizą - išvyką į pasirinktą filmą kino teatre "Spindulys". Atsilikę 2,5 balo antrąją vietą iškovojo aštuntokai. Trečiąją, surinkę po 30 balų, laimėjo šeštokai ir devintokai.

Tokiuose konkursuose, be abejonės, sportinis principas yra svarbu. Dar svarbiau, kad moksleiviai galėjo įvertinti savo gimtosios Lietuvos istorijos žinias, sužinoti naujų faktų, smagiai praleisti laiką. Juk dar antikos mąstytojai yra sakę: "žmonės nežinatys savo istorijos, visada  lieka vaikais...".

Visos konkurso nuotraukos

PICT0109

 

Organizatoriai

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011