Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 9 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Tau, mamyte
Trečiadienis, 07 Gegužė 2014 05:34

Gegužės 2d. įvyko renginys skirtas motinos dienai paminėti „Tau, mamyte“. Šiame renginyje dalyvavo visų klasių mokiniai. Moksleiviai daug ruošėsi: repetavo daineles, šokius, eilėraščius, gamino kvietimus bei dovanėles mamytėms. Visi nekantriai laukėme šio penktadienio, norėjome nustebinti, pradžiuginti, pasveikinti savo mamytes.

Šventę prasmingais žodžiais pradėjo 7kl. mokinė Greta Šakavičiūtė. Renginio metu skambėjo patys gražiausi žodžiai skirti visoms mamoms. Šventės pradžioje mūsų mažiausieji atliko dainą „Koncertas“. Vėliau nuskambėjo gražiausios eilės. Jas deklamavo pradinukai. Po to pasirodė mūsų mokyklos gabiosios kanklininkės ir atliko kūrinį „Pjoviau šieną“. Kai jaunosios muzikantės baigė groti, scenoje pasirodė mūsų mažieji šokėjai. Pirmiausia jie atliko šokį „Kačiukai“, o po jo iškvietė mamas į aikštelę parodyti savo sugebėjimus. Mamytės šoko kartu su savo vaikais. Pašokus PUG vaikams, atėjo eilė nuotaikingam penktokų pasirodymui. Jie pateikė žiūrovams trumpą, nuotaikingą spektakliuką „Aus - baus, bus lietaus“. Po šokių ir vaidinimo, atėjo laikas ir dainoms, skirtoms mamytėms. 3-4 klasės mokiniai atliko kūrinį „Vaivorykštė“, o mūsų devintokai sudainavo „Žalioj stotelėje“. Tuo nesibaigė mūsų šventė . Vaikai dar daug šoko, dainavo, deklamavo. Renginį moksleiviai pabaigė pažadu, jog savo mamytes mylės, saugos, džiugins ne tik per Motinos dieną, o kasdien. Mamytėms buvo padovanotos mažos dovanėlės ir rankų darbo atvirutės. Šaunu, kad renginyje visi mokiniai noriai dalyvavo ir stengėsi pradžiuginti savo artimiausią žmogų.

Renginio foto.

 

Organizatoriai

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011