Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 15 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Amatų diena mokykloje
Šeštadienis, 07 Birželis 2014 05:26

Birželio 2d. vietoj įprastų pamokų vyko netradicinė veikla, pavadinta „ Amatų diena“, kurią organizavo mokytoja Jūratė Rugienienė, o jai talkino visų klasių auklėtojai bei kiti mokytojai. Mokiniai turėjo galimybę pasirinkti veiklas ir jose dalyvauti.

Kartu su mokytoja Aušra Dembinskiene vaikai kepė žagarėlius ir virė kompotą. Kiti mokytojos Jūratės Lukšienės padedami suko iš popieriaus vyteles ir pynė iš jų pieštukines bei krepšelius. Be to mokiniai ruošėsi mokyklos šventei. Kartu su mokytoja Inga Kasiuliene gamino dekoracijas – gėlytes ir varpelius. Taip pat vaikai su technologijų bei keramikos būrelio vadove Zita Kisieliene minkė molį. Mokiniai liko neabejingi ir mokytojos Rūtos Goerkienės organizuotiems dekupažo užsiėmimams. Tai ypač buvo aktualu mūsų merginoms. O berniukai skubėjo į šįkart Zenono Meškelevičiaus organizuotą veiklą – medžio deginimą ( pirografiją). Taip pat buvo atkreiptas dėmesys į ekologiją bei atliekų rūšiavimą ir perdirbirmą. Antrą gyvenimą suplyšusioms pedkelnėms bei užuolaidų atraižoms suteikė mokytojos Jūratė Rugienienė ir Rūta Vitkauskienė. Jos vaikus mokė pasigaminti originalius aksesuarus – gėles imituojančias sages. Tačiau tai ir nebuvo paskutinis mokiniams skirtas pasiūlymas. Specialių poreikių pedagogė Rita Baglakienė maloniai kvietė mokinius į savo kabinetą gaminti paveikslėlius iš krepinio popieriaus. Net 4 valandas mokiniai ypatingai uoliai dirbo be pertraukų. O po pietų pristatė savo dirbinius mokyklos foje.

Visas renginio akimirkas rasite čia.

  Amatai titulinė

 

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011