Temidė 2015
Pirmadienis, 30 Kovas 2015 05:56

Kovo 20 dieną Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje vyko kasmetinis teisinių žinių konkurso "Temidė 2015" II etapas. Šiais metais dėl kelialapio į tolimesnį etapą susikovė trys komandos: Rygiškių Jono gimnazijos "Rygiškiečiai", Mokolų pagrindinės mokyklos "Temidės vaikai" ir Padovinio pagrindinės mokyklos "Teisingumo dievai". Mūsų mokyklos komandą sudarė šaunusis aštuntokų penketukas: Greta, Paulina, Edvardas, Jonas ir Alanas.

Konkurso pradžią paskelbė ir sėkmės komandoms palinkėjo renginio vedėja, policijos rėmėja Irma Stankevičiūtė. Atsakymų tikslumą, pasirodymų kūribiškumą, originalumą vertino penkių asmenų komisija, susidedanti iš teisėtvarkos ir švietimo sistemos atstovų. Kiekviena komanda turėjo atlikti po tris užduotis. Pirmoji - prisistatymas. Konkurso dalyviai turėjo pristatyti savo komandą ir jos pavadinimą. Antroji - protų mūšis. Moksleiviai turėjo atsakyti į penkiolika Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Miesto policijos nuovados Nepilnamečių reikalų pareigūnų grupės paruoštų klausimų. Trečioji užduotis - atsisveikinimas.

Susumavus rezultatus mūsų mokyklos komanda "Teisingumo dievai" iškovojo II - ąją vietą! Konkurse nugalėjo ir kelialapį į III - ąjį, apskrities, etapą iškovojo "Rygiškiečiai". Visų komandų dalyviams ir komandų vadovams buvo įteikti padėkos raštai, padėkota už geras teisines žinias.

Sveikiname mūsų šauniuosius aštuntokus ir komandą konkursui padėjusias ruošti mokytojas: Rūtą Goekienę, Jūratę Rugienienę, Ingą Kasiulienę, Vaidą Matulionienę.

Svarbiausias mūsų komandos laimėjimas - ne prizininkų taurė ar garbės raštas, o jausmas, kad esi kūrybiškas, sugebi, gali, nesi prastesnis nei kiti. Tai yra didžiausia pergalė...

Temidė 2015