Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 14 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Skambėk, lietuviškas žodi
Antradienis, 14 Balandis 2015 11:42

Kiekvienų metų pavasarį Marijampolės pradinių klasių mokinius draugėn sukviečia meninio skaitymo konkursas "Skambėk, lietuviškas žodi", kurį organizuoja Marijampolės Mokolų mokykla - darželis. Tad ir šiais metais, gavę konkurso nuostatus, suskubome ieškoti tinkamų kūrinėlių ir juos mokytis. 

Kiekvienos klasės mokiniai, ieškojo, rinkosi ir išmoko pasirinktą kūrinį. Pirmą kartą drąsiausi juos deklamavo išvykos į gamtą metu, kovo 24-ąją (Gandro dieną). O kovo 26d., mokykloje, po ilgų dvejonių, buvo atrinktos geriausios skaitovės. Tai 2 klasės mokinė Austėja Juškevičiūtė (mokytoja Vida Pipinienė) ir 3 klasės mokinė Emilija Paplauskaitė (mokytoja Inga Kasiulienė). Mokinės, net pavasario atostogų metu, dirbo, kartojosi ir tobulino aiškų, ryškų, įtaigų žodį, o balandžio 9 dieną, lydimos savo mokytojų ir Austėjos mamos, nuvyko į konkursą. 

Skaitovės visomis savo išgalėmis, nepabūgę žiūrovų ir garbingos komisijos, aiškiai ir drąsiai padeklamavo eilėraščius: Austėja - Z. Gaižauskaitės "Girios mokyklėlė", Emilija - O.Mačiulienės "Beržų kasos". Dalyvės savo žodžio raiška nei kiek nenusileido kitiems konkursantams, išgirdo, kaip meniškai galima deklamuoti. Prizinių vietų neiškovota, bet turiningai praleistas laikas, pabendrauta su bendraamžiais. 

Už dalyvavimą konkurse mokinės ir jas ruošusios mokytojos gavo padėkos raštus, o mergaitės dar ir poetės Zitos Gaižauskaitės knygas. Ypač pasisekė Austėjai, nes pati autorė jai įteikė dvi knygeles, kadangi mergaitė deklamavo jos kurinį. 

Visos renginio foto.

 

Pradinių klasių mokytoja Inga Kasiulienė

 

2015.04.15

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011