Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 8 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Popietė su rašytoja
Ketvirtadienis, 29 Spalis 2015 18:07

Spalio 20 dieną mūsų mokykloje vyko jaunųjų literatų šventė „Auksinis rudenėlis 2015“. Kūrėjai rinkosi į šią šventę jau trečiąjį kartą. Šiemet į renginį atvyko svarbi viešnia. Tai matematikė - rašytoja Luana Masienė.

Vaikai susižavėję klausėsi rašytojos eilių, skaitomų knygos „ Spalvota laimės formulė“ ištraukų. Nuščiuvę mokiniai stebėjosi, kaip skiriasi fantazija nuo realybės...Valanda su rašytoja praėjo lyg akimirka. Nuskambėjus skambučiui mokiniai neskubėjo palikti klasės, jie toliau klausėsi viešnios pasakojimų, vėliau ir patys pristatė savo kūrybą. 8 klasės mokinė Milda Lapinskytė pristatė savo kūrybos eiles, o Edvardas Jaškevičius iš 9 klasės pateikė klausytojams prozos kūrinį. Puikiai pasirodė ne tik mokiniai, bet ir, visų džiaugsmui, lietuvių kalbos mokytojas Zenonas Meškelevičius, kuris paskaitė eilėraštį, parašytą hegzametru. Mokytojas pasakojo, kad įkvėpimas parašyti šį kūrinį atėjo po talkos Kristijono Donelaičio gimtinėje. Renginio pabaigoje visiems susirinkusiems rašytoja Luana Masienė padovanojo po knygą su autografu. Galiausiai visi nufosifotografavo atminimui.

Šventė, trukusi pora valandų, tikrai neprailgo... Atsisveikinome pažadėdami vieni kitiems nenustoti kurti ir susitikti kitais metais. Lauksime „Auksinio rudenėlio 2016“!

P.S. Rytojaus dieną mokiniai jau dalijosi įspūdžiais apie naują knygą...

Susitikimo akimirkos

 

 

 

 

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011