Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 16 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Karjeros diena mokykloje
Ketvirtadienis, 12 Lapkritis 2015 17:28

 

Šių metų lapkričio 11d. mūsų mokykloje vyko praktinė-pažintinė veikla „ Mano svajonių profesija“. Renginyje dalyvavo svečiai iš Marijampolės visuomenės sveikatos biuro, laikraščio „Suvalkietis“ redakcijos, Marijampolės futbolo centro, Marijampolės profesinio rengimo centro, Marijampolės dramos teatro.

Iš pradžių mūsų mokyklos mokytoja, karjeros ugdymo koordinatorė Jūratė Rugienienė pasveikino visus susirinkusius. Tada mokyklos direktorė Irma Sinkevičienė pristatė svečius. Atvykėliams buvo užduotas klausimas „ Kodėl būtent pasirinkote šią profesiją ir ar tai yra toji svajonių profesija?“. Pirmiausiai buvo pakalbinta Marijampolės visuomenės sveikatos biuro atstovė Aušra Ralytė. Visuomenės sveikatos specialistė pasakojo, jog ją pasirinkti šią profesiją paskatino panašus renginys, kuriame dalyvavo sveikuolių sveikuoliu pramintas E. Valskis. Laikraščio „Suvalkietis“ darbuotoja Loreta Akelienė atskleidė susiklosčiusias aplinkybes, kurių dėka tapo korespondente. Martynas Karpavičius papasakojo apie tai, kaip tapo mergaičių futbolo komandos treneriu. Mokytoja Vaida Lukšienė bei jos mokinės pristatė kirpėjo profesiją ir jos galimybes. Jaunimo studijos vadovė, režisierė Justina Širvelytė teigė, kad darbas yra ne pareiga, o jos gyvenimo džiaugsmas.

Po prisistatymų mokiniai ėjo į kabinetus, virtusius į sveikos gyvensenos mokyklą, teatro studiją, kirpyklą, laikraščio redakciją, bei į futbolo arena tapusią sporto salę. Kartu su režisiere Justina vaikai atliko įvairius pratimus, naudojamus prieš repetijas. „Kirpykloje“ Marijampolės profesinio rengimo centro atstovės pynė mergaitėms gražiausias kasas, garbanojo plaukus, darė šukuosenas. Treneris Martynas mokiniams suorganizavo kamuolio žongliravimo varžybas. Visuomenės sveikatos specialistė kvietė vaikus į sveikos gyvensenos mokyklą, kurioje buvo supažindinami su jogos bei kvėpavimo pratimų svarba ir taisyklingo atlikimo metodais.

Pasibaigus veikloms kabinetuose, visi vėl susirinko į mokyklos foje pasidalinti įspūdžiais. Mokiniai padėkojo svečiams ir skirstėsi namo.

 

FOTO

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011