Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 21 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Gatvėje būk saugus!
Ketvirtadienis, 28 Sausis 2016 18:06

Sausio 21 dieną mūsų mokykloje vyko prevencinė - praktinė veikla „Gatvėje būk saugus“, kurią vykdė pradinių klasių mokiniai. Viskas prasidėjo nuo pasakos „Kaip gyvuliai eismo taisyklių mokėsi“. Po jos vaikai aktyviai kibo į darbą: mokėsi saugaus elgesio, spalvino, piešė, išmoko dainą apie saugų kelią į mokyklą, žaidė eismo žaidimus. Veiklą papildė susitikimas su svečiais - Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais A. Žukausku ir A.Klimavičiūte, kuriuos atlydėjo vaikų bičiulis šuniukas Amsis.

Pareigūnai pasakojo, kaip elgiasi atsakingi eismo dalyviai, priminė pagrindinius kelio ženklus, pateikė pavyzdžių. Mokiniai aktyviai dalyvavo praktinėse situacijose, uždavė klausimų apie policininko profesiją, domėjosi kaip tapti pareigūnu, prašė papasakoti įsimintinus įvykius ir kita. Svečiai ir rimtai, ir linksmai atsakinėjo į klausimus, padovanojo smalsuoliams atšvaitų, atvirukų. Mokiniai kartu su bičiuliu Amsiumi pašoko „Jurgeli meistreli“, padainavo išmoktą dainelę. Be to, susitikimo pabaigoje, turėjo galimybę apžiūrėti policijos automobilį, jame pasėdėti ir net išgirsti sireną. Sugrįžę į klases piešė policijos pareigūną, o dažnas vaizdavo Lietuvos policijos simbolį - Amsį. Diena praėjo greitai, visi buvo laimingi, nes įdomiai praleido laiką. O praktinis mokymasis visada yra naudingas ir įsimintinas.

Renginio "Gatvėje būk saugus!" Foto akimirkos :)

Titulinė 2016.01.21

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011