Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 5 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Šviečiamosios gyvulininkystės programa
Sekmadienis, 21 Vasaris 2016 10:35

Marijampolės savivaldybės Padovinio pagrindinės mokyklos pradinukai - šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyviai.

Žemės ūkio ministerija, programos "Leader" ir žemdirbių mokymo metodikos centras įgyvendina šviečiamąją gyvulininkystės programą, kurios tikslas - skatinti vaikų ir jaunimo susidomėjimą gyvulininkyste. Mūsų mokykla pateko tarp laimingųjų, nes buvo atrinkta joje dalyvauti.

Įgyvendinant programą vaikai bus supažindinti su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis: pienine ir mėsine gyvulininkyste, kiaulininkyste, paukštininkyste, arklininkyste, avininkyste, ožkininkyste, kailine žvėrininkyste, triušininkyste ir bitininkyste, jų produktais. Taip pat su saugomomis senosiomis Lietuvos ūkinių gyvūnų veislėmis, gyvulininkystės specialistų rengimu, darbo šioje srityje galimybėmis. Todėl mokykloje pamažu organizuojama šviečiamoji šios programos veikla, o sėkmingam jos įgyvendinimui esame aprūpinti mokymo priemonėmis.

Gruodžio 23 dieną mokykloje vyko Kalėdinis renginys, kurio metu susirinkusieji tėveliai, svečiai ir mokiniai buvo supažindinti su šia programa, priemonėmis ir dovanomis. Ketvirtokai pristatė savo kūrybos spektaklį „Kaip gyvuliai Kalėdų laukė“, o parengiamosios grupės auklėtiniai suvaidino pasaką apie ožiukus. Taigi, mes ir kuriame, ir statome spektaklius apie mūsų draugus gyvulėlius.

Sausio 21 dieną pradinių klasių mokiniai dalyvavo prevencinėje dienoje, veiklą siejo su šviečiamąją gyvulininkystės programa - išklausė pasaką "Kaip gyvuliai eismo taisyklių mokėsi", piešė, spalvino. Eidami į gatvę apžiūrėti policijos automobilio mokinukai dėvėjo programos organizatorių dovanas - šviesą atspindinčias liemenes.

Vasario 5 dieną vykusio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo kaip žmonės prisijaukino gyvulius, kokią naudą jie teikia. Gilino žinias pienininkystės srityje, piešė, gamino karvytes. Nutarė mokykloje įrengti šios programos informacinį stendą.

Tai tik pradžia - daug įdomių veiklų, renginių ir ekskursijų dar laukia. Apie tai skelbsime mokyklos tinklapyje.

Renginių foto

 

Pradinių klasių mokytoja Inga Kasiulienė

 


 

 

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011