Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 3 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Šeimos diena
Pirmadienis, 30 Gegužė 2016 14:38

2016 m. gegužės 18 d. Marijampolės sav. Padovinio pagrindinėje mokykloje prasidėjo neįprastai ir linksmai. Vaikai labai apsidžiaugė, kai sužinojo, jog pamokas ves nemokytojai, o tėveliai, kadangi mokykloje vyko Šeimos diena, kurią organizavo Marijampolės sav. Padovinio pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Saulė Siaurusevičienė, lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Rugienienė ir specialioji pedagogė, logopedė Vaida Matulionienė.

Naujieji mokytojai tuoj pat ėmėsi darbo. Vieni mokiniai su tėveliu Kastyčiu Girdausku kalė inkilus, kitus mokinius mama Jūratė Meškelevičienė mokė konditerijos paslapčių. Vaikai atidžiai klausėsi ir kruopščiai atliko pateiktas užduotis, ruošė tešlą keksiukams kepti. Netrukus iš buities kabineto ėmė sklisti gardžiausi kvapai. Dekoravimo meno mokė mama Asta Botyrienė. Mokiniai su naująja mokytoja karpė drugelius ir gėlytes. Nedaug laiko prireikė ir ant mokyklos fojė sienų „pražydo‘‘ gėlės, nutūpė drugeliai. Grupelė mokinių šventinę nuotaiką išreiškė piešdami ant tako, vedančio į mokyklą, dainuodami dainas.

Kai darbai buvo baigti, renginio organizatorės vėl visus sukvietė į mokyklos fojė. Čia vyko viktorina, kuriai klausimus paruošė tėtis Zenonas Meškelevičius. Trys komandos stojo į kovą. Stengtis laimėti buvo dėl ko. Nugalėtojų laukė saldus prizas - tortas. Po atkaklios kovos paaiškėjo nugalėtojai - tėvelių komanda, kuriai ir atiteko tortas.

Baigiantis netradicinei dienai visi pasivaišino mokinių keptais keksiukais ir skirstėsi į namus. Džiugu, kad tėveliai nepagailėjo savo brangaus laiko ir atvyko į mokyklą. Už tai esame jiems dėkingi.

Renginio akimirkos.

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011