Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 7 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Aplankyta A.Matučio tėviškė
Penktadienis, 07 Spalis 2016 06:43

Spalio 4 d. mes, 5-10 klasių mokiniai, ir  mokytoja Jūratė Rugienienė, lankėmės A. Matučio gimtinėje. Į bendrą projektinę veiklą mus pakvietė Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos mokiniai. Šiltą sveikinimo žodį tarė gimnazijos mokytoja Aušra Brusokienė. Įdėmiai stebėjome III gimnazijos klasės moksleivių pasirodymą. Nuskambėjus paskutiniams posmams kibome į darbą. Grupelė moksleivių kūrė žemės piešinį, dalis mokinių gamino aksesuarus iš rudens gėrybių, na o trečioji grupė rudens spalvas pavaizdavo piešdami. Vėliau vaikai buvo  suskirstyti į komandas ir ėjo ieškoti lobio. Suradę lobį visi rinkomės prie žemės piešinių. Čia klausėmės mokinių kūrybos, dalijomės patirtimi.

Pasiklausę eilių siauručiu liepteliu per tvenkinį keliavome į pavėsinę, kur ant stalo garavo karšti blynai ir skani žolelių arbata. Pasivaišinę skubėjome į išpuoselėtą poeto trobą. Sodybos šeimininkas, Algimantas Lanauskas, mums pasakojo apie poeto vaikystę, išmokė nuotaikingą eilėraštuką, parodė asmeninius kūrėjo daiktus, dokumentus. 

Viešnagė A. Matučio tėviškėje mums labai patiko. Čia daug naujo sužinojome, suradome naujų draugų. Visi kartu nutarėme susitikti ir kitais metais. 

          Projekto dalyviai

          Išvykos fotografijos

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011