Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 9 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Bulvės diena
Sekmadienis, 13 Lapkritis 2016 09:47

Šių metų spalio 27d. Padovinio mokykloje vyko neįprastas renginys "Bulvės šventė". Šią dieną ne vieno į mokyklą einančio mokinio kuprinėje buvo galima rasti ir bulvių...

Renginys vyko 2 -o aukšto foje. Pradžioje stipriausias mokyklos mokinys J.Kazakevičius į foje įnešė renginio simbolį - organizatorių pagamintą didelį bulvės maketą.

1 - oji renginio dalis buvo mokslinė. Jos metu moksliškai buvo pristatyta bulvė. Iš pradžių tai padarė 7 - os klasės mokiniai. Vėliau apie bulvių auginimą, rūšis, kenkėjus, kovą su jais išsamiai pasakojo šventės svečias agronomė Loreta Jurgelaitienė. Ji atsakė ir į mokinių bei mokytojų klausimus.

Vėliau prasidėjo varžytuvės, nes renginys buvo organizuotas tarpklasinių varžytuvių principu, o visos užduotys ir rungtys buvo susiję su bulve. Iš pradžių mokiniams teko parodyti įvairius meninius gebėjimus. Jų metu buvo eiliuojama, piešiama, dekoruojama, dainuojama, o įvertinant visa tai - matuojama, skaičiuojama, sveriama. Daugiausiai bulvių - gamtos išdaigų atnešė ir gražiausiai bulvę dekoravo 8 kl. Dainą "Meilės laivas" bulvės tema geriausiai perkūrė ir atliko dešimtokai. Sunkiausią bulvę atnešė septintokė R.Purytė, ilgiausią lupeną nulupo dešimtokas Edvardas.

Kai kurios užduotys mokiniams buvo paskelbtos iš anksto. Tad atlikę "namų darbus", mokiniai skaitė patiekalų iš bulvių receptus, posmus apie bulves.

Po pertraukos varžytuvių dalyviai persikėlė į sporto salę, kur vyko sportinė renginio dalis. Čia klasės varžėsi bulvių metimo į taikinį, tuščio maišo metimo ir kitose rungtyse. Po daug emocijų atnešusių sportinių rungčių dalyviai grįžo į foje, kur visų laukė karštas kugelis. Kol visi vaišinosi, buvo suskaičiuoti varžytuvių rezultatai. Nors ilgą laiką pirmavo dešimtokai, tačiau, geriau pasirodę sportinėse rungtyse, nugalėtojais tapo aštuntokai. Jiems ateiteko pagrindinis saldus prizas.

Renginio nuotraukos.

 

Organizatoriai

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011