Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 4 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Išvyka prie jūros
Sekmadienis, 14 Gegužė 2017 13:22

Vėsoką, tačiau saulėtą gegužės ketvirtadienio rytą smagi Padovinio mokyklos mokytojų ir moksleivių kompanija iškeliavo prie jūros. Laukė turtinga ir išsami programa. Pirmasis sustojimas -  aukščiausia auto magistralės Vilnius - Klaipėda vieta. Ją žymi granito plokštė bei išskirtinis gamtos paminklas – Rauško akmuo. Akmuo buvo rastas ir atkastas melioratorių Rauško kaime 1973 m. bei įkurdintas Rauško kaimo viduryje. Tačiau respublikinis kelių statybos trestas, nužiūrėjęs šį įspūdingą riedulį, 1987 m. pervežė jį ir pastatė aukščiausioje vietoje - Šilalės rajono Prienų kaime.

Atskubėję į Klaipėdos perkėlą keliamės į Smiltynę ir judame link pirmo kelionės tikslo - delfinariumo. Stebime įspūdingą delfinų ir jūros liūtų pasirodymą, kuris nepalieka nei vieno abejingo. Pilni įspūdžių grįštame į žemyninę Lietuvą ir jau po valandos atkankame iki sekančio kelionės tikslo - dinozaurų parko Radailių kaime. Unikaliame parke susipažįstame su dinozaurų pasauliu, mėgaujamės įvairiomis pramogomis ir atrakcionais. Išsidūkę keliaujame toliau. Paskutinis kelionės tikslas - Palanga. Aplankę Gintaro muziejų, Birutės kalną, jūros tiltą bei pilni geros nuotaikos ir įspūdžių judame link namų. Vieno moksleivio išsakyti žodžiai geriausiai iliustruoja kelionės prasmę: "Tai geriausia diena mano gyvenime..."

Visos kelionės nuotraukos

 

Titulinė 2017.05.11

 

 

 

 

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011