Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 27 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Lietuvai 100
Pirmadienis, 19 Kovas 2018 00:00

Kovo 15-oji Padovinio mokykloje nuo pat ryto prasidėjo akademiniais renginiais. Mokyklos matematikai stengėsi įveikti savo "kengūras", o laisvi nuo jų ruošėsi dalyvauti mokyklos socialinių mokslų dienos renginiuose. Ši diena buvo pilna Lietuvos 100 - mečio atgarsių. Mokyklos kolidoriuose tiesiog buvo neįmanoma nepastebėti neįprastai daug geltonų, žalių ir raudonų atspalvių.

Prasidėjus Lietuvos istorijos pamokai buvo pagerbti pradinukai, kurių pinta veik šimto metrų ilgio trispalvė pynė puikuojasi mokyklos hole. Tautine simbolika papuoštus suvenyrus gavo septintokė Lina, šeštokės Emilija ir Lidija. Jos buvo pripažintos "lietuviškiausios" aprangos modeliais. Istorijos mokytojui apžvelgus Lietuvos valstybės kertinius momentus visi kartu išdidžiai sugiedojome "Tautinę giesmę". Gražiausiais linkėjimais Lietuvai trispalvių balionų pagalba pasidalinome su visa Lietuva. Daug emocijų sukėlė konkursinė socialinių mokslų dienos dalis. Mokiniai bandė nuspėti tarmiškų žodžių reikšmes, atskirti istorines tiesas ir melą, atpažinti Lietuvos regionus ir kuo sparčiau sudėlioti žymių Lietuvos asmenybių portretų mozaikas. Geografinės užduotys abejingų nepaliko taip pat. Kaip jau tampa įprasta lengviausiai užduotys pasidavė jauniausiems - šeštokams, tačiau olimpinis principas: "svarbu dalyvauti, ne nugalėti" puikiausiai iliustravo šios dienos nuotaikas ir reikšmę.

Visos renginio nuotraukos

Titulinė 2018.03.15

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011