Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 10 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Susitikimas su psichologe
Šeštadienis, 09 Vasaris 2019 12:28

Marijampolės sav. Padovinio pagrindinės mokyklos bendruomenė nėra didelė, tačiau čia nuveikiama daug didelių darbų. Siekiant geresnių mokymosi rezultatų šiais mokslo metais yra intensyviau stebima, fiksuojama, analizuojama individuali vaiko pažanga. Tačiau mokykloje didelis dėmesys skiriamas ne tik akademiniams pasiekimams, bet ir emocinei ugdytinių būsenai įvertinti ir gerinti.

Siekdami geriau pažinti savo mokinius stengiamės betarpiškai bendrauti su vaikais ir jų tėveliais. Bendraudami ir bendradarbiaudami individualių susitikimų ir susirinkimų metu kartu su tėvais siekiame bendro tikslo- geros vaikų savijautos mokykloje. Vasario 6 dieną vykusio susirinkimo metu kartu su tėvais klausėmės psichologės Joletos Norkienės pranešimo ,,Savižudybių prevencija“. Psichologė kalbėjo apie tai, kad viena iš šių dienų problemų yra vaikų savižudybės. Susitikimo metu gavome patarimų, kaip gerinti vaikų savijautą, kaip padėti vaikui išgyventi krizę, kaip bendrauti su vaiku, kad jis džiaugtųsi gyvenimu... Tikime, kad įgytos žinios paskaitos dalyviams padės geriau suprasti vaikus, įvertinti susidariusią situaciją, rasti geriausią problemos sprendimo būdą. Sau ir savo mokiniams linkime patirti kuo daugiau teigiamų emocijų mokykloje.

Jūratė Rugienienė,

Padovinio pagrindinės mokyklos mokytoja

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011