Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 6 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Mokomės plaukti
Ketvirtadienis, 18 Balandis 2019 16:24

Vanduo yra gera terpė vaikams sveikai augti ir formuotis: čia jie grūdinasi, formuoja higienos įpročius, lavina kūną ir protą, stiprina sveikatą ir patiria judėjimo džiaugsmą. Padovinio pagrindinės mokyklos antrokai lanko Marijampolės sveikatingumo centro ,,Sveikatos banga“ baseiną, kur mokosi plaukti. Net 4 mėnesius mokiniai turi galimybę lankyti plaukimo treniruotes.

Malonu, kad mažieji noriai vyksta į užsiėmimus, laikosi sveikatingumo centro nustatytų taisyklių. Antrokai nebebijo įšokti į baseino vandenį. G.Šalčiūtė, G.Valinčius jau išmoko plaukti, kiti dar mokosi plaukimo subtilybių. Šalia plaukimo elementų vaikai mokomi išbūti panirus po vandeniu, žaisti žaidimus vandenyje, įveikti baimes, saugiai elgtis vandenyje bei šalia jo. Grįžę į mokyklą mokiniai vieni kitiems perduoda informaciją apie saugų elgesį prie vandens ir vandenyje. Tėveliams nekyla jokių baimių, nes į baseiną mokinius lydi suaugusieji - klasės mokytoja J.Marušauskienė, socialinė pedagogė A.Andriušaitienė, mokytojo padėjėja D.Miškelienė. Su mokiniais atsakingai dirba plaukimo patirtį turinti instruktorė Laima Venclovienė.

Nuotraukos

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011