Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 9 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Šok į tėvų klumpes
Pirmadienis, 10 Birželis 2019 06:59

Birželio 7d. mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai dalyvavo visuotinėje atvirų durų dienoje „Šok į tėvų klumpes“. Tai buvo diena, kupina įspūdžių ir naujų potyrių. Pirmiausiai nuvykome į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešąją bibioteką. Daugelis mokinių čia lankėsi pirmą kartą. Pirmiausiai apžiūrėjome atnaujintas sales, sužinojome daug naudingos informacijos apie šią įstaigą. Antrajame aukšte pamatėme ir seniausią bibliotekos knygą.

Sužinoję, kokias paslaugas teikia biblioteka, buvome pakviesti žaisti. Žaidimų metu pasitikrininome, ką žinome apie Marijampolę bei jos įžymius žmones, išmėginome save žaisdami kompiuterinius žaidimus. Išeidami padėkojome bibliotekos darbuotojams už mums skirtą laiką bei suteiktą informaciją. Džiugu buvo girdėti mokinių pasisakymus apie biblioteką. Ne vienas sakė, kad čia dar sugrįš. Viliuosi, kad ne tik žaidimų žaisti...

Antrasis aplankytas objektas – Šunskų fazanynas, kuriame gyvena 17 rūšių fazanų. Čia mus pasitiko Šunskų seniūnijos seniūnas Rimantas Lekeckas. Jis parodė savo augintinius, suteikė daug įdomios informacijos apie juos, pasidalijo savo bendruomenės artimiausiais planais, papasakojo istoriją apie Šunskų „Silkių kasyklą“.

Išvykos nuotraukos

Jūratė Rugienienė

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011