Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 9 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Lėlių gamyba
Penktadienis, 27 Gruodis 2019 00:00

Lėlių teatras turi tūkstantmetes tradicijas ir kilęs iš magijos ir religijos ritualų. Teatrinė lėlė turi tam tikrų sakralumo momentų, kai lėlininkas savo meistriškumu sudvasina ir atgaivina lėlę. Edukatorės Ritos Bernotienės vedamos kultūros paso paslaugos “Lėlių teatro dirbtuvės” tikslas – plėsti vaikų kultūrinį akiratį, lavinti kūrybinius gebėjimus, skaitinti saviraišką. Pirmojoje edukacijos dalyje supažindinta su lėlių teatro istorija pasaulyje ir Lietuvoje, skirtingomis lėlių rūšimis ir jų valdymo technikomis, lėlininko profesija. Antrojoje edukacijos dalyje kiekvienas mokinys turėjo galimybę susikurti savo teatrinę lazdelinę lėlę iš veltinio. Pasidarius lėlę buvo demonstruojami, kokie yra pagrindiniai teatrinės lėlės valdymo principai, koks yra jos santykis su žiūrovu, mokiniai patys išbandė sudėtingesnes technikas. Edukacijos metu mokiniai noriai atliko užduotis, atsipalaidavo ir patyrė daug teigiamų emocijų, o pagamintas lėles pasiliko sau atminimui. Ugdymo procesas tapo įdomesnis ir įvairesnis, išbandytas kitoks būdas mokytis, išeinant iš klasės, suolo, vadovėlių rėmų.

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011