Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 3 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Jaunųjų šaulių veikla mokykloje
Pirmadienis, 03 Vasaris 2020 15:20

Mokykloje aktyviai vyksta Jaunųjų šaulių užsiėmimai:

2019 m. spalio 16 d. Padovinio pagrindinės mokyklos jaunieji šauliai turėjo įveikti kliūčių ruožą, kuriame įrodė savo ištvermę, jėgą ir loginį mąstymą. Taip pat įrodė, kad visi iki vieno moka dirbti komandoje.

Lapkričio 6 d. Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Padovinio pagrindinės mokyklos Marijampolės sav. jaunieji šauliai (vadovas Aurimas Dzemyda) organizavo susitikimą su Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 108 kuopos vadu vyr. ltn. Roku Čepononiu. Mokyklos jauniesiems šauliams, mokiniams, mokytojams karininkas pristatė gen. Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, stojimo, studijų sąlygas, karjeros galimybes. Taip pat vyr. ltn. R. Čepononis kalbėjo ir apie karių savanorių tarnybos KASP galimybes, perspektyvas.

Lapkričio 20 d. mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo kariškame žygyje, kurio metu nuėjo daugiau, kaip 20 km. Žygio metu jaunieji šauliai mokėsi maskuotės, sužeistojo transportavimo bei maisto gaminimo miško sąlygomis, subtilybių.

Gruodžio 11 d. Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Padovinio pagrindinės mokyklos (Marijampolės sav.) jaunieji šauliai (vadovas Aurimas Dzemyda) organizavo susitikimą su Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 1-osios komandos ugniagesiais. Inspektorė I. Barauskienė papasakojo kaip saugiai elgtis ant užšalusių vandens telkinių, naudotis pirotechninėmis priemonėmis, tinkamai ir saugiai pasiruošti didžiosioms metų šventėms, taip pat jaunieji šauliai turėjo progą susipažinti su ugniagesio gelbėtojo profesija, ugniagesių naudojama technika.

2020 m. sausio 15 d. ir 22 d. dienomis jaunieji šauliai mokėsi medicinos subtilybių. Užsiėmimų metu šauliai išbandė įvairius žaizdų tvarstymo būdus. Taip pat sužinojo, kuo skiriasi civilinė medicina nuo karinės medicinos. J. šauliams į pagalbą buvo atvykęs 407 kuopos šauliai Linas Pečkys ir Dainius Ragauskas.

alt

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011