Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 5 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
"Temidė" 2011
Penktadienis, 25 Kovas 2011 18:34

Kovo 24 dieną, J.Totoraičio pagrindinėje mokykloje, vyko jau tradiciniu tapęs teisinių žinių konkursas "Temidė". Antri metai iš eilės šiame konkurse dalyvavo ir Padovinio pagrindinės mokyklos komanda pasivadinusi "juoda - balta". Šį kartą mokyklos garbę gynė devintokai Vaida ir Linas, bei dešimtokai - Dovilė, Liveta ir Edvinas. Į konkursą dalyviai bei palaikymo komanda keliavome Marijampolės policijos komisariato atsiūstu autobusiuku.

Mūsų mokykla sulaukė išskirtinio konkurso organizatorių bei komisijos dėmesio, nes buvome vienintelė ne miesto mokyklos komanda. Teko varžytis su "grandais" - "Sūduvos", Rygiškių Jono bei Marijonų gimnazijomis, kurių komandų sudėtį sudarė vyresnių klasių moksleiviai. Užbėgant įvykiams už akių galime drąsiai pasigirti konkurse iškovota 4 - ąją vieta. Į priekį praleidome tik minėtų mokyklų komandas. Būtina paminėti, kad antrus metus iš eilės nugalėtojais tapę "Sūduvos" gimnazijos atstovai pernai tapo šio konkurso ne tik apskrities, o ir Lietuvos čempionais.

Pagrindiniai konkurso tikslai: ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, skleisti teisines žinias, suteikti mokiniams žinių ir praktinių įgūdžių kuriant saugią aplinką. Konkurse komandos turėjo pristatyti savo komandą, spręsti testus teisės tema, pristatyti plakatą ir pakomentuoti jo turinį, suvaidinti situaciją (as) iš mokinių gyvenimo, kurioje atsispindėtų administracinių teisių arba baudžiamojo kodeksų pažeidimai. Papildomų balų komandoms galėjo suteikti sirgaliai.  Konkurso komisija pripažino, kad šiemetis besivaržančių komandų lygis buvo gerokai aukštesnis nei ankstesnių konkursų. Komisijos pirmininkas Skirmantas Andriušis, Marijampolės apskrities VPK viršininko pavaduotojas, išskirtinai pagyrė mūsų mokyklos komandą už ryžtą ir pastangas. Pertraukėlėse tarp konkurso rungčių visus linksmino mokyklų - dalyvių šokių kolektyvai. Mūsų mokyklos jaunieji šokėjėliai pasirodė įspūdingai, sceną paliko lydimi žiūrovų ovacijų. Konkursas tapo puikia patirtimi dalyvavusiems moksleiviams. Prakaitas išlietas ruošiantis konkursui buvo ne veltui. Įrodėme, kad galime būti ne prastesni už miesto mokyklų moksleivius, nors pasitikėjimo savimi ir laisvumo, reikia pripažinti, dar gerokai trūksta. Konkurso dalyvių medaliai, garbės raštas, saldūs rėmėjų prizai bei puiki nuotaika tapo gera paskata dalyvauti panašiuose konkursuose ir siekti dar aukštesnių rezultatų Wink

 

Renginio nuotraukas rasite čia.

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011