Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 13 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Knygnešio šventė
Penktadienis, 08 Balandis 2011 15:01

Šių metų kovo 16-ąją mokykloje vyko baigiamasis rašinių konkurso „Knygnešio kelias“, skirto Knygnešio dienai ir garsiausio lietuvių knygnešio J. Bielinio 165-osioms gimimo metinėms paminėti, renginys. Konkurse galėjo dalyvauti visų Marijampolės savivaldybės mokyklų 5-6 klasių mokiniai.

Į baigiamąjį renginį atvykti buvo kviesti visi darbus atsiuntę mokiniai ir jų mokytojai. Dauguma jų renginyje dalyvavo. Visus susirinkusius pasveikino mokyklos direktorė I. Sinkevičienė, šokius ir posmus skyrė Padovinio pagrindinės mokyklos moksleiviai, o dovanas konkurso nugalėtojams atnešė knygnešys. Renginio ir konkurso organizatorius, vertinimo komisijos narys lietuvių kalbos mokytojas Z. Meškelevičius pasidžiaugė gražiais mokinių rašiniais, nors sakė tikėjęsis didesnio konkursinių darbų skaičiaus.

Darbus vertinusi komisija 1-ąją vietą skyrė S. Vogonytei (5 klasė, Sasnavos pagrindinė mokykla, mokytoja R. Karčiauskienė). 2-oji vieta atiteko E. Vieraitytei (6 klasė, Igliaukos Anzelmo Matučio vidurinė mokykla, mokytoja P. Strolienė). 3-ioji vieta – E. Zaleckytei (6 klasė, Marijampolės „Ryto“ pagrindinė mokykla, mokytoja R. Dulinskienė). Konkurso nugalėtojai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti pagyrimo raštais ir atminimo dovanomis, o susirinkusieji galėjo pasiklausyti darbų-nugalėtojų ištraukų, kurias skaitė patys autoriai.

Renginio akimirkas galite pamatyti čia.

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011