Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 5 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Civilinės saugos pratybos
Ketvirtadienis, 14 Balandis 2011 15:37

Padovinio pagrindinėje mokykloje vyko civilinės saugos mokymai mokytojams ir aptarnaujančiam personalui. Buvo aptartos įvairios situacijos gaisrų atveju, prisiminta civilinės saugos signalai.

Mokymus vedė UAB „SDG“ mokymo departamento ekspertas Sigitas Žitkus ir Jolita Kederytė – UAB „SDG“ mokymo departamento Marijampolės skyriaus mokymo vadovė. Aptartas veiksmų prieš gaisrą planas. Pratybų dalyviai susipažino su gesintuvų rūšimis, jų naudojimu.

Mokykloje yra sudaryta ekstremalių situacijų valdymo (ESVG) grupė. Ši grupė pasirūpino, kad būtų sudarytos tinkamos sąlygos pratyboms pravesti.

Civilinės saugos pratybos buvo suorganizuotos Padovinio pagrindinės mokyklos mokiniams, kad jie tvirtai žinotų, kokių civilinės saugos veiksmų reikia imtis gavus signalą „gaisro pavojus“ ar „mokinių bei darbuotojų evakuacija“.

Pratybose dalyvavo mokiniai, mokytojai, aptarnaujančio personalo žmonės. Pratybos padėjo įvertinti mūsų mokyklos civilinės saugos žinias, pasirengimą, gebėjimą valdyti situaciją, koordinuoti veiksmus, priimti sprendimus dėl žmonių saugumo.

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011