Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 3 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Mokytojų išvyka į Suvalkų kraštą
Ketvirtadienis, 28 Balandis 2011 16:30

Padovinio pagrindinės mokyklos mokytojų kolektyvas pavasario šventes pasitiko išvyka į Suvalkų kraštą. Balandžio 20 d. mokytojai leidosi į kelionę „Jotvingių takais“, kurios metu buvo aplankyta daug nuostabių Lenkijos objektų.

Pirmasis objektas, kurį aplankėme pravažiavę Reketijos užkardą buvo Lietuvos, Lenkijos, Rusijos sienų susikirtimo taškas prie Balčių miestelio. Pavažiavę dar keletą kilometrų sustojome pasigrožėti vokiško stiliaus Žydkiemio miesteliu. Vienas iš įspūdingiausių aplankytų objektų buvo Stančikų viadukai, pastatyti Ramintos girios pakrašty per Blendziankos upę. Stančikų viadukai – pats lankomiausias turistinis objektas Ramintos girioje. Kitas objektas, kurį mokytojai skubėjo pamatyti – didžiausios Sūduvos upės Šešupės ištakos Turtul vietovėje. Čia ne tik Šešupės ištakas pamatėme, bet ir grožėjomės puikiu gamtovaizdžiu, atsivėrusiu nuo šalia esančio piliakalnio. Dar įspūdingesnis kraštovaizdis džiugino mūsų akis užkopus į vieną aukščiausių Suvalkų krašto kalnų Cisova Gora (Gulbiniškių kalnas), kurio aukštis  - 258 m. Kelionės metu mokytojai gėrėjosi ne tik gražiais Lenkijos objektais, bet ir nuostabiais gamtos vaizdais. Abejingų neliko gražiausiam ir turistų lankomiausiam Suvalkų krašto architektūriniam objektui – Vygrių vienuolynui. Puikų įspūdį paliko ne tik didinga vienuolyno architektūra, bet ir nuostabus gamtos vaizdas aplink jį: vienuolynas pastatytas prie Vygrių ežero. Paskutinis, bet ne prasčiausias mokytojų kelionės nuotykis – plaukimas laivu Augustavo kanalais.

Aplankę visus turistinius objektus mokytojai iš Augustavo pajudėjo Lietuvos link, dar kartą pasigėrėdami Suvalkų kraštovaizdžiu. Kelionė „Jotvingių takais“ mokytojams paliko neišdildomą įspūdį, nes jos metu buvo aplankyta ne tik daug įspūdingų architektūros objektų, bet taip pat buvo galima pasigrožėti nuostabia bundančia pavasario gamta.

Kelionės foto įspūdžius galima pamatyti čia.

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011