Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 6 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
"Temidė" 2012. Nugalėtojai!!!
Trečiadienis, 21 Kovas 2012 16:11

Netruko prabėgti metai nuo paskutinio teisinių žinių konkurso "Temidė", kurio metu Padovinio pagrindinės mokyklos komanda tik per plauką liko nuo prizininkų pakylos. Tačiau apie tai jau buvo rašyta mūsų tinklapyje, nesikartosime... Patyrę, jog ketvirtoji vieta pati skaudžiausia, šiemet mūsų mokyklos komanda, tik paskelbus eilinio "Temidės' konkurso nuostatus, rimtai kibo į darbą.

Susiformavo šaunus, atsakingas ir linksmas dalyvių penketukas: komandos siela ir kapitonas - Linas, šmaikštuolis Laurynas, rimtuolė Indrė, kuklioji Karolina ir scenos "liūtas" - Aurimas. Supratimas, jog atstovaus savo mokyklą visos Marijampolės savivaldybės mastu kiekvieną įpareigojo ir motyvavo. Lemtingąją konkurso dieną, trečiadienio popietę, dalyviai bei palaikymo komanda sėdo į policijos komisariato atsiųstą mikroautobusą ir išdundėjo į Rygiškių Jono gimnaziją save parodyti bei į kitus pažiūrėti...Smile.

Konkursą sudarė šešios užduotys. Kiekviena užduotis autoritetingos teisininkų komisijos buvo vertinama dešimties balų sistema. Mūsų mokyklos komanda "Teisingumo dievai" iš karto griebė jautį už ragų ir pradėjo pirmauti nuo pat pirmosios užduoties. Tempo nelėtindami viso konkurso metu Padovinio pagrindinės "Teisingumo dievai" išlaikė lyderių pozicijas ir pelnytai tapo 2012 metų konkurso "Temidė" nugalėtojais!!! Už mūsiškių nugarų liko žymiai skaitlingesnės - Marijampolės "Sūduvos" gimnazija bei Igliaukos Anzelmo Matučio vardo vidurinė mokykla. Va taip vat Laughing. Nugalėtojai apdovanojami gražuole taure, Marijampolės vyriausiojo policijos komiasariato diplomu, bilietais į kino teatrą, dideliu tortu ir kelialapiu į III "Temidės", apskrities, etapą... Iš karto po Velykinių atostogų atstovausime Marijampolės savivaldybę. Varžysimės su geriausiomis Vilkaviškio, Šakių, Kazlų Rūdos bei Kalvarijos savivaldybių komandomis. Taigi, laiko papildomai pasiruošti bei patobulėti dar turime.

Sveikiname mūsų šauniuosius "Teisingumo dievus", dėkojame entuziastingai dalyvius palaikiusiai aštuntokų palaikymo komandai. Ypatingą "ačiū" tariame komandą ruošusioms mokytojoms - Rūtai, Jūratei, Aušrai bei pagalbon atskubėjusiai socialinei darbuotojai Vaidai.

Visas konkurso nuotraukas galite matyti čia.

 

Temide2012tituline

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011