Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 3 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
"Temidė" 2012. Pasaka tęsiasi...
Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012 14:10

Kur buvę kur nebuvę prabėgo trys savaitės po II - ojo (savivaldybės) "Temidės" konkurso etapo, kuriame, primename, mūsų mokyklos komanda "Teisingumo dievai" iškovojo pirmąją vietą. Ši vieta suteikė teisę mūsų jauniesiems "teisininkams" dalyvauti III - iame (apskrities) etape.

Patobulinę savo teisines žinias, konkurso užduočių atlikimo kokybę bei lydimi gausaus būrio sirgalių išvykome į Vilkaviškį, Aušros vardo gimnaziją. Teko varžytis su stipriausiomis Marijampolės apskrities savivaldybių komandomis: Vilkaviškio "Fruktais", Kazlų Rūdos "Teisingumo draugais", Šakių "Stop" bei, šiemet prie Marijampolės apskrities prisišliejusiais Jurbarko "A komanda". Visą konkursą vyko atkakli ir permaininga kova. Mūsų "dievai" nuo pat pirmos konkursinės užduoties laikėsi tarp lyderių. Po paskutinės, atsisveikinimo, užduoties komisija skelbia galutinį verdiktą - Padovinio pagrindinės mokyklos komanda "Teisingumo dievai" iškovoja neįtikėtinai garbingą II vietą Laughing. Nusileista tik šeimininkų komandai, kuri iškovoja teisę atstovauti Marijampolės apskritį paskutiniame, Lietuvos, etape.

Be abejonės, II - oji vieta ir džiugina ir šildo, tačiau, manome, kad diidžiausia pergalė pasiekta mūsų savimonėje. Mūsų šaunusis dalyvių penketukas: Linas, Indrė, Karolina, Laurynas, Aurimas ir ne tik jie, suprato, kad didelis noras, įdėtos pastangos bei entuziazmas duoda savo vaisių, pasididžiavimo jausmą. Patirtis dalyvaujant panašiuose konkursuose neįkainojama. Parodytas puikus pavyzdys ir siekiamybė.

Tariame AČIŪ visiems: komandą konkursui ir atributus ruošiusiems mokytojams, sirgaliams už karštą palaikymą, šokių vadovei, šokėjams už gerą nuotaiką, mokyklos vadovybei, kad suteikė galimybę išvykti į konkursą, vairuotojams, kad vežė Wink...

Konkurso nuotraukas galite matyti tinklapio galerijoje.

 

Dalyviai

 

Temide_III_etapas

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011