Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 17 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Rugsėjo 1 - osios šventė
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 17:09

Išskridus gandrams, atvėsus orams iškeliavo ir žaliaskarė vasarėlė, palikdama tik prisiminimus. Suskambėjo Rugsėjo 1-osios skambutis. Jis sukvietė moksleivius į klases. Šie paaugę, pasipuošę ir mokyklos pasiilgę sugužėjo į mokyklą. Šventė neapsiėjo be gėlių, šurmulio ir sveikinimo žodžių mokytojams ir mokiniams.

- Kokia šiandien diena? Kokia savaitės diena? Kuri dabar valanda?- kreipėsi į susirinkusiuosius vyriausi mokyklos mokiniai – dešimtokai. Jie daug kalbėjo apie laiką, jo tėkmę, prisiminė save, kai patys buvo pirmokėliai. Vėliau deklamavo eiles ir dabartiniai pirmokai. Poetų žodžiais jie kalbėjo apie rudenį, praėjusią vasarėlę, šventinę nuotaiką.

Po mažųjų eilių sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė. Ji pasidžiaugė, kad 2012 – 2013 mokslo metus kartu su Daukšių skyriaus mokiniais pradėjo 130 mokinių. Padovinio pagrindinę mokyklą papildė Daukšių skyriaus vyresniųjų klasių mokiniai. Į 5 klasę atvyko 1 mokinys, 6 klasėje pradėjo mokytis 2 nauji mokiniai, 7 klasėje – 4 mokiniai, 8 klasėje – 2 mokiniai, 9 klasėje – 5 mokiniai. Mokyklos vadovė perdavė seimo nario A. Mitrulevičiaus sveikinimą ir dovanotas knygeles. Mažiesiems pirmokėliams buvo įteikti ir saugaus pirmoko pasai. Šventės organizatoriai dešimtokai ir jų auklėtoja J. Lukšienė taip pat pasveikino ir apdovanojo pirmokėlius. Gerų ir sėkmingų mokslo metų mokyklos bendruomenei palinkėjo svečias - S. Valančius. Savo draugus ir mokytojus sveikino ir mokyklos ateitininkų būrelis.

Po bendros šventės dalies visi suėjo į klases, kur pasidalijo atostogų įspūdžiais, papasakojo vasaros nuotykius. Sėkmės naujaisiais mokslo metais!

Įamžintas šventės akimirkas galite pamatyti foto galerijoje.

 

Metraštininkė

Akvilė Vitkauskaitė

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011