Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 4 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Europos kalbų diena
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 17:28

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę. Ši diena paminėta ir Padovinio pagrindinėje mokykloje.

Po dviejų pamokų į mokyklos foje susirinko 5-10 klasių mokiniai. Renginį pradėjo 9 klasės mokinė Karolina Karsokaitė. Ji pristatė, kokiu tikslu visi susirinko. Po trumpos kalbos buvo puošiamas Europos kalbų medis, ant kurio šakelių „pakibo“ rudeniškų spalvų klevo lapai su užrašais: mama, šeima, draugystė, knyga, tėvynė, aš. Marga buvo ne tik nuo spalvų, bet ir nuo užrašų, mat kiekviena klasė žodžius rašė vis kita kalba. Be lietuviškų užrašų puikavosi vokiškai, angliškai, rusiškai, prancūziškai bei lenkiškai užrašyti žodžiai. Kiekviena klasė pristatė ir šalį, kurios kalba rašė žodžius.   Mokiniai stebėjo gražiausius Lietuvos vaizdus, turėjo galimybę šį tą naujo sužinoti apie Vokietiją, Prancūziją bei Rusiją, klausėsi lenkų kalba atliekamos dainelės apie gegutę, su didžiausiu susidomėjimu žiūrėjo ištrauką iš filmo, kur pagrindinis veikėjas - ponas Bynas. Mokiniai savo žinias demonstravo spręsdami kryžiažodį, kuris buvo sudarytas atsižvelgiant į šventės temą. Po kryžiažodžio sprendimo mokiniams galveles teko pasukti žaidime „TAIP ir NE“, kuriam užduotis kruopščiai rinko bei vedė mokytojas Z. Meškelevičius. Čia nepralenkiami pasirodė 9 klasės vaikinai. Nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis. Dovanų įteikimu ir baigėsi Europos kalbų dienos minėjimas mokykloje.

Renginio fotografijos.

 

Metraštininkė

Paulina Mažulytė

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011