Obuolio šventė
Pirmadienis, 19 Lapkritis 2012 16:00

Spalio 23 dieną mokykloje vyko jau tradicija tapusi derliaus šventė. Ją organizavo biologijos mokytoja Lina Kasperavičienė. Ši šventė tarsi atsisveikinimas su vasara. Derlius jau beveik nuimtas, o žiedų gamtoje dar daug, todėl pats geriausias laikas pasigrožėti tuo, ką dovanoja gamta ir gali sukurti išradingos, kūrybingo žmogaus rankos. Derliaus šventėje parodėme, ką nuveikėme per metus, ką užauginome, kuo džiaugėmės ir džiuginome visus.

Rudens šventę paskyrėme obuoliui. Mokiniai šventei ruošėsi visą savaitę: kūrė darbelius iš rudens gėrybių, rinko receptus. Pertraukų metu ir po pamokų mokykloje buvo didelis šurmulys. Šventė pakvipo obuoliais. Visi kartu džiaugėmės išmone, kūrybiškumu ir gausiai nukrautais stalais. Vyko mįslių ir patarlių apie obuolį konkursas, nuotaikingi pasirodymai, valgių ir jų receptų iš obuolių pristatymas. Mokiniai pristatė naudingas obuolio savybes. Skambant muzikai, kol komisija skaičiavo balus, džiaugėmės rudens vaišėmis. Šventės pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti. Kiekvienas į namus parsinešė rudeniškai spalvingą džiaugsmo gaidą.

Organizatoriai