Užgavėnių šventė mokykloje
Penktadienis, 15 Vasaris 2013 19:10

Padovinio pagrindinėje mokykloje prieš mėnesį buvo paskelbtas Užgavėnių kaukių gaminimo konkursas. Kaukes gamino visi mokiniai. Net mokytojai įsijungė į šią veiklą. Kad kaukė būtų graži, reikėjo daug darbo įdėti. Tai truko ne vieną savaitę. Plėšėme senų laikraščių skiautes, jas vandeniu suvilgę lipdėme ant plastilinu suformuotos veido formos, kuri buvo pritvirtinta prie 3 l talpos stiklainio. Kai kurie kaukes piešė, karpė iš popieriaus.

Prieš Užgavėnes paruošėme savo gamybos kaukių parodą . Kaukės buvo gražesnės viena už kitą.

Užgavėnių šventėn sukvietė ,, gaspadinė“ – mokytoja Jūratė Rugienienė ir jos auklėtiniai devintokai. Mokinaims teko atlikti daugybę užduočių, kurias buvo parengę mokytojai. Vaidinome, šokome, kūrėme pasakojimus, pasakaites, minėme mįsles, dainavome...

Atlikus visas užduotis, komisija paskelbė nugalėtojus. Jais tapo 6 klasės mokiniai. Jiems buvo įteiktas prizas - didelėje raudonoje dėžėje. Vedantieji paprašė atidaryti dėžę ir parodyti prizą visiems. Pasirodo toje dėžėje slypi mažesnė, toje mažesnėje dar mažesnė ir t.t. Pagaliau mažiausioje dėželėje buvo nugalėtojų prizas – leidimas uždegti Užgavėnių Morę. Toliau šventė tęsėsi mokyklos kieme. Šitaip linksmai mes šventėme Užgavėnes.

Renginio nuotraukos.

Aida Balčiūnaitė ir Paulina Mažulytė,

Padovinio pagrindinės mokyklos Jaunųjų korespondentų būrelio narės