Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 4 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Istorinių žinių konkursas "Lietuva"
Sekmadienis, 24 Vasaris 2013 14:59

Penktadienio popietė mokykloje prasidėjo masiniu šurmuliu. 5 - 10 klasių moksleiviai varžėsi istorinių žinių konkurse "Lietuva". Konkursas sąmoningai buvo organizuotas tarpe labai svarbių Lietuvai valstybinių švenčių: Lietuvos valstybės atkūrimo dienos - vasario 16-osios ir Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos - kovo 11-osios.

Be Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorijos, be nacionalinių sąjūdžių ir sukilimų, be knygnešių ir lietuviškos spaudos būtų sunku įsivaizduoti šių datų reikšmę. 1918 m. vasario 16 d. Nepriklausomybės Akto įkvėpti, telkėsi į kovą Lietuvos partizanai, juo rėmėsi rezistencinis judėjimas sovietmečiu, jis padėjo tremtiniams nepalūžti, išsaugoti viltį. Šis laisvės dokumentas inspiravo ir 1990-ųjų kovo 11-osios aktą - šiuolaikinės, modernios Lietuvos pamatą.

Moksleiviai turėjo progą pasitikrinti savo Lietuvos istorijos žinias, pasivaržyti tarpusavyje. Konkursą sudarė keturi etapai: testas, kryžiažodis, namų darbai bei Lietuvos vietovių atpažinimo testas. Nuo pirmo etapo išaiškėjo komandos lyderės: aštuntokai bei devintokai. Tik paskutiniame etape devintokams pavyko vienu balu aplenkti varžovus. Nugalėtojų komanda: Aurimas, Nemira, Oksana, Lukas už savo žinias ir išprusimą buvo apdovanoti bilietais į kino teatrą. Paguodos prizų - saldainių "Pergalė", gavo visos komandos, nes pralaimėjusių tokiuose konkursuose nebūna. Teko patirti, kad romėnųį posakį: "Žmonės nežinantieji istorijos visada lieka vaikais" mūsų mokiniai žino...Laughing

 

Organizatoriai

 

Konkurso nuotraukos.

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011