Žvaigždžių diena 2013
Pirmadienis, 11 Kovas 2013 15:45

Ketvirtadienio popietę mokyklos sporto salėje bumbsėjo kamuoliai. Vyko jau tradicine tapusi krepšinio „Žvaigždžių diena“. Moksleiviai balsuodami išrinko komandų sudėtis. Šį kartą varžėsi gyvenantys Padovinyje prieš visus likusius, kurie pasirinko įmantrų pavadinimą savo komandai - „Kitokie“.

Pastariesiems dar padėjo istorijos mokytojas Egidijus Kriaučiūnas. Pirmame kėlinuke kova vyko taškas į tašką ir baigėsi lygiomis, tačiau vėliau ėmė  ryškėti padoviniečių pranašumas. Jų gretose ypač išsiskyrė dešimtokas Lukas Kašinskas, pelnęs daugiau nei pusę visų komandos taškų – 34. Luko vedama „Padovinio“ komanda laimėjo rungtynes rezultatu 58:44. Pertraukėlių metu vyko tritaškių metimų konkursas. Jį  laimėjo tas pats Lukas, per minutę laiko iš 15 galimų pataikęs 8 kartus. Lukas pademonstravo, jog šiandien yra geriausias mokyklos krepšininkas, tikra „žvaigždė“. Porų metimų konkursą, kuriame varžėsi devynios poros,  laimėjo devintokė Karolina Karsokaitė ir ketvirtokas Tomas Lietuvninkas, per minutę laiko surinkę 9 balus. Mažasis Tomas įrodė, kad krepšinyje ne viską lemia ūgis...

Po šventės mokiniai skirstėsi, mintyse galvodami apie sekančių metų renginį. Kam pasiseks laimėti kitais metais? Tradicijos juk turi būti tęsiamos.

Renginio nuotraukas galite matyti tinklapio galerijoje.

Organizatoriai