Pamokų laikas

08:00-08:45
08:55-09:40
09:45-10:30
10:50-11:35
11:55-12:40
12:45-13:30
13:35-14:20

Šiuo metu lankosi

Mes turime 5 svečius online

www.padoviniomokykla.lt, Powered by Joomla!
Temidė 2013
Ketvirtadienis, 04 Balandis 2013 18:09

Šiandien vykusiame teisinių žinių konkurse "Temidė" Padovinio mokyklos komanda "Kodeksai - jėga!" iškovojo III-iąją vietą. Mūsų jaunieji teisininkai pasirodė aukščiau savo galimybių. Plojame jiems atsistoja :). Pilną konkurso aprašymą pateiksime vėliau, kai visi atsigausime po nesuprantamų šio konkurso komisijos manevrų...

Tęsinys

Praėjus beveik dviem savaitėms, gavus iš rengėjų konkurso turų įvertinimus, pagaliau galima atlikti 2013 metų Temidės epopėjos aprašymą. Grįžtant prie komisijos vertinimų liko labai nemalonus kartėlio jausmas. Nesame paranojikai, sąmokslo teorijų nekursime, tačiau dėl dalyvavimo kitų metų konkurse pasvarstysime labai stipriai...

Taigi. Norėjosi įrodyti, kad sėkmė 2012 metų konkuse nebuvo atsitiktinumas, todėl šiais metais jaunieji Padovinio pagrindinės mokyklos teisininkai: Oksana, Karolina, Vilius, Aurimas ir Laurynas konkursui ruošėsi kaip niekad intensyviai. Ruoštis padėję mokytojai sukūrė originalius pasirodymus, kuriuos konkurso metu komanda išpildė be priekaištų. Komisijos sprendimu, susumavus šešių konkurso turų rezultatus, Padovinio pagrindinės mokyklos komanda "Kodeksai - jėga!" iškovojo III vietą. Pirmąją laimėjo Sūduvos gimnazijos komanda, antri liko jaunieji teisininkai iš Rygiškių Jono gimnazijos. Svarbiausias mūsų komandos laimėjimas - ne prizininkų taurė ar garbės raštas... Jausmas, kad esi kūrybiškas, sugebi, gali, nesi prastesnis nei kiti. Tai yra didesnė pergalė. Sau mes esame nugalėtojai...

Konkurso foto fragmentus galite matyti čia.

Pasigėrėkite mūsų "kodeksais" :)

 

Temidė 2013

 

Apklausa

Man svarbiausia turėti
 

Mūsų draugai

 

sg-logo

 

emokykla

 

gyvuliai
 

logo_tukst_vaikai

 

 Be patyciu

 

 

www.padoviniomokykla.lt - 2011